Asher Smith 1-5 | Ostatní

Autor: whaler


Asher Smith 1-5 | Ostatní | Ostatní

Datum přidání tipu 11.8.2017 22:06

Popis tipu

Fortuna má kurz @ 2:1 na to, že domácí Asher Smith bude do pátého místa. Protože do začátku závodu zbývá asi hodina, dávám sem.

O vítězství by si to měla rozdat trojice Schippers (1,52:1), Miller (3,2:1) a TaLou (7:1). Tady bych s kurzy celkem souhlasil, za nimi už je situace ale poměrně otevřená.

Asher Smith si v únoru zlomila kost v nártu, vypadá to ale, že se pomalu vrací do formy. V semifinále neměla nárok na TaLou, ale celkem v pohodě za sebou nechala duo Emmanuel a Gaither. Podle mě, ty by měla zvládnout i tentokrát, takže aby sázka byla úspěšná, musí porazit jednu z dvojice Stevens (25:1) a Duncan (35:1). 

Asher Smith požene domácí prostředí, takže si myslím, že aspoň jednu z nich by zvádnout měla. Tipáč má na umístění do pátého místa domácí běžkyně @ 1,55:1, což mi přijde málo, fair bych viděl tak okolo @ 1,8:1. Nakonec přibližně tolik je u této sázkovky v duelu s Duncan. 

Asher Smith bude před plným stadiónem bojovat, já vidím její šance na alespoň páté místo lepší, než to má fortuna. Hodně štěstí!