Biel - Wil | Ostatní

Autor: GGBridge
ROI 0 Zisk 0 Počet tipů


Biel - Wil | Ostatní | Fotbal

Datum zápasu 16.3.2014 15:00
Kurz 2.3
Vklad 2
Sázková kancelář PINNACLE
Tip Ostatní - over 3,5

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Dovedu si představit, že by byl kurs někde na 2,10 - 2,15, proto tuhle nabídku od Pinnacle vítám. Může se zdát, že už jsou to trochu extrémní podmínky, nicméně skutečností je, že tady těch branek může padnout klidně i více.

Wil jsem popisoval nedávno v zápase proti Luganu, se kterým sehráli dobrou partii a také jej zneškodnili 4 brankami. Ofenzivní síla a forma Wilu v poslední době je až neskutečná, za poslední čtyři kola nasázeli 17 branek, a to Servette i Lugano jsou lepší mužstva než Biel.

Lepší řekněme v obraně, protože ofenziva Bielu se vypořádala s absencí nejlepšího útočníka Morella na jaro více než dobře. Posily dobře zapadly, minule Biel sklidil za aktivní pojetí výhru a pojistil si prakticky bezstarostné dohrání sezony. Ta jejich obrana není dobrá, hrají tam dost mladí, a to dneska ještě vypadne nejzkušenější stoper a pilíř obrany Sejmenovič (23 apps). Biel inkasoval na jaro v 5 zápasech 12 branek, skutečně velká porce.

Favoritem utkání jsou hosté, kteří mají skvělou formu, střelecky jsou hodně hot. Nicméně čisté konto neudrželi a třeba od Locarna dostali dvě branky. Biel vzadu špatný, bez Sejmenoviče tuplem budou, ale dopředu jsou schopní i dvě branky dát. V Bielu dneska sluníčko se 17 stupni, pro fotbal ideální.

Výsledek: 1:1