Lugano - Servette | Ostatní

Autor: GGBridge
ROI 0 Zisk 0 Počet tipů


Lugano - Servette | Ostatní | Fotbal

Datum zápasu 17.3.2014 19:45
Kurz 1.75
Vklad 2
Sázková kancelář PINNACLE
Tip Ostatní - over 2.5

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Oba dva týmy se řadí mezi ty s kvalitnějšími kádry, co jsou ve druhé lize k nalezení. Ani jeden z týmů už letos nemá postupové ambice. Servette chytili docela dobrou formu, když přerušili sérii porážek, naopak mají serii tří výher. Na druhou stranu to byli soupeři spíše slabší, z druhé poloviny tabulky. Hosté jedou s prakticky kompletním kádrem, chybět bude akorát už několik zápasů zranění stoper Dams (18 apps), který ale ještě do jarních bojů nezasáhl.

Luganu trochu přestala fungovat obrana, nicméně poslední tři zápasy odehrály s týmy, které chtějí hrát dopředu a ofenzivně tj. Chiasso, Wil i Biel. K tomu se dneska přidá absence stopera základní sestavy Urbana (22 apps), který je vykartovaný. Pro Lugano se však mnoho nemění, především je zde cíl letos tým stabilizovat a připravit na příští sezonu. Je v podstatě jedno, jestli skončí na 8. nebo 4. místě. Progres tam je vidět je, i přestože jim to tolik nefungovalo v posledních zápasech v obraně.

Kurzy padají na hostující tým, já si však nemyslím, že je Ženeva v pozici takového favorita, aby na ni měl být kurs @2,40 (který zřejmě půjde ještě níž). Lugano není špatný tým a sehraje podle mého názoru vyrovnanou partii. K vidění asi nebude taková přestřelka jako v posledních zápasech, protože hosté nemají tolik založenou na ofenzivě, nicméně oběma týmům už o výsledky tolik nejde a měl by se "hrát fotbal". Minimálně tři branky by padnout měly.

Výsledek: 2:0