Anži - Alkmaar | Ostatní

Autor: GGBridge
ROI 0 Zisk 0 Počet tipů


Anži - Alkmaar | Ostatní | Fotbal

Datum zápasu 20.3.2014 18:00
Kurz 3.5
Vklad 2
Sázková kancelář BET365
Tip Ostatní - Anži postup

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na doublestarbet.sk

Popis tipu

Velká škoda pro Anži je, že nemohou nastoupit dva záložníci Akhmedov (17 apps) a Maksimov (9 apps), který má stále pro zápasy EL ban. Nicméně i bez nich si myslím, že mohou utkání zvládnout. Anži hráli v minulém ligovém zápase proti Spartaku v podstatě bez Akhmedova a uhráli dobrou remízu 2:2, přestože je Spartak teď trochu v útlumu.

Budu však vycházet především z působení obou celků v EL, kde na mě působí Alkmaar více než rozporuplně. V zápase v Liberci nepředvedli nic, po chybě golmana však vyhráli 1:0. V odvetě byli horším týmem a za 2. poločas si postup nezasloužili. Náskok však uhájili především díky golmanovi a rozhodčímu, který domácím v závěru odpustil pokutový kop. Alkmaar byl hodně slabý i v minulém zápase. Sice opět vyhrál 1:0, držel míč, ale kreativita hodně vázne. Anži byli lepším týmem, vypracovali si hodně příležitostí, bohužel neproměnili. Dneska se musí Alkmaar obejít bez stopera základní sestavy Gouweleeuwa (27 apps), který je vykartovaný.

Přestože je Anži po velkém výprodeji, tak nehrají špatně a i přes poslední místo v lize mají předvádí solidní výkony. Alkmaar bude mít stratéga Advocaata pouze na tribuně. Nizozemský celek se nejeví v dobrém světle, v této fázi už být podle mě neměl a nevěřím tomu, že bude jejich štěstí pokračovat. Anži jsou poměrně sehraní a i bez Akhmedova jim v moskevském chladném prostředí věřím, že mohou dotáhnout ztrátu z minulého zápasu a postoupit.

Výsledek: 0:0