Primorje-Budva | Triglav liga-vodní pólo

Autor: Otak13
ROI -0.08 Zisk -0.75 Počet tipů 370


Primorje-Budva | Triglav liga-vodní pólo | Ostatní

Datum zápasu 2.2.2018 20:15
Kurz 1.71
Vklad 3
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip Primorje neprohra - Primorje neprohra

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na doublestarbet.sk

Popis tipu

Dnes se hraje 11. kolo Triglav ligy a zajímavý zápas předposledního s posledním, Primorje přívítá Budvu. Kurzy od rána lítají na na houpačce, open na výhru domácích 1,90 pak chvíli 1,70, teď to zase šplhá nahoru a Tipáč nabízí 2,33. Nevím co je za tím, na nic podstatného jsem nepřišel. Já tento zápas vidím 50/50 a podle posledních výsledků vidím Primorje v domácím prostředí většího favorita . Kurz na neprohru si rád dám.

 

Primorje – po krásném loňském pátém místě jsou letos v útlumu, ale není se čemu divit. Po odchodu hlavních opor Radu(Mladost) a Power(Jadran) přišli o svojí hlavní palebnou sílu. Ale kádr nemají zas tak špatný, aby byli na chvostu tabulky. Klíčovou štafetu v týmu převzal Slovák Tkáč, kterému to letos střílí. Kádr je doplněn mladíky z juniorky a kostra zůstala v celku stejná. Primorje má zatím 6 bodů, když vyhrálo právě s dnešním soupeřem na jeho půdě 6:5 a Primorac doma 12:11. Dnes se hraje de fakto o šest bodů a hlavně odeváté místo, které zarujučuje baráž. Primorje umí být doma nebezpečné a pro záchranu udělá maximum, já věřím, že dne neprohraje.

 

 

Budva – tu jsem tu dával nedávno v zápase s Primoracem (7:11). Od té doby se nic moc nezměnilo. Naposledy prohrála doma pouze o gól s Mladostí, což bylo celkem překvapení ale venku je poloviční. Oni mají asi poslední šanci se odlepit ode dna, ale já si myslím, že dnes to bude mít strašně těžké. Jako Černohorský celek to nebude mít v Chorvatsku i ze strany rozhodčích lehké. Čekám obdobný scénář jako v první vzájemném zápase, kde Primorje o zápase rozhodlo už v úvodu s tím, že si to lépe pohlídá.