Sundsvall - Trelleborg | Allsvenskan, Sweden

Autor: Dragon
ROI 2.44 Zisk 19.97 Počet tipů 286


Sundsvall - Trelleborg | Allsvenskan, Sweden | Fotbal

Datum zápasu 17.4.2018 19:00
Kurz 1.95
Vklad 3
Sázková kancelář BET365
Tip obaja dajú gól - obaja dajú gól

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na doublestarbet.sk

Popis tipu

Sundsvall si zatiaľ pripísal 2 remízy a hlavne tá druhá s Malmö je určite nad plán. Zrejme aj to je dôvod, prečo je dnes takým kurzovým favoritom. Hral naozaj dobre, strelil 2 góly a mal aj ďalšie šance. Aj keď Malmö muselo kvôli zraneniam lepiť obranu, Sundsvall výkonom prekvapil.

Ofenzíva bola v minulom ročníku jeho slabinou, aj preto priviedol strelca Omejeho. Ten sa však hneď v prvom kole zranil a sezóna sa preňho skončila. Mužstvo však disponuje viacerými hráčmi, ktorí vedia rozdávať finálne prihrávky a dávať góly: M. Sema, Hallenius, Gall či Wilson. Naopak, defenzíva sa výrazne oslabila odchodom troch najvyťaženejších obrancov.

Trelleborg skóroval vo všetkých troch zápasoch, ale získal len 1 bod. V analýze na prvé kolo som písal, že to bude hlavne domáci tím, čo sa zatiaľ vôbec nepotvrdzuje. Prehral so súpermi (Göteborg, Orebro), s ktorými mohol uhrať lepšie výsledky. Naopak, najlepší výkon podal na pôde favorita z Djurgardenu.

Mužstvo momentálne trpí viacerými absenciami. Situácia hlavne v obrane je taká, že dnes je v nominácii aj asistent trénera, stopér M. Andersson, ktorý po uplynulej sezóne ukončil kariéru. Chýbajú obrancovia Hadzikadunic a V. Nilsson či defenzívny záložník R. Nilsson. V ideálnom prípade by všetci traja hrali v základe. Otázniky viseli aj v ofenzíve: Pode nakoniec hrá, Jovanovic nie.

Aj keď je sezóna na začiatku, toto je taký typický 6-bodový zápas dvoch kandidátov na zostup. Obaja budú chcieť vyhrať, pretože sa im to ešte nepodarilo a remíza pre oboch dlhodobo nič nerieši. Ich útoky vyzerajú určite lepšie ako obrany, v ktorých robia chyby a ani mladí brankári Eskelinen a M. Johansson nepatria k špičke. Čakal som na zostavy (hlavne hostí) a fair kurz za týchto okolností mám 1.75. Podľa mňa sa presadia oba tímy.