Mol cup | MOL Cup, Česko

Autor: beny74
ROI 0 Zisk 0 Počet tipů


Mol cup | MOL Cup, Česko | Fotbal

Datum zápasu 25.4.2018 18:00
Kurz 2.01
Vklad 2
Sázková kancelář CHANCE
Tip Zlín - Jablonec - Over 2,5 gólů

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na doublestarbet.sk

Popis tipu

Dnes se odehraje ve Zlíně druhé semifinále MOL Cupu, ve kterém domácí přivítají Jablonec. Vítěz se následně potká se Slávkou ve finále. 

Jablonec zahájil jaro ve velkém stylu, teď se ale trochu zadrhl a evropské poháry, do kterých mířil, se mu opět trochu vzdálili. Proto určitě bude chtít určitě mít možnost i druhé cesty, a to přes poháry. Pokud pohár vyhraje celkově Slavia a zůstane v lize na druhém místě (což se očekává), do pohárů se v lize dostane i pátý tým, což je momentálně Liberec a Jablonec na ně ztrácí bod. Samozřejmě, pokud by postoupil Zlín a ve finále by navíc Slávku porazil (jak se mu to už na jaře povedlo), místo do pohárů navíc by už nevzniklo. Takže pro Jablonec slušná motivace. Na jaře dali v 10-ti ligových zápasech 16 gólů, v posledních třech se to celkem zadrhlo, ale zrovna Zlín letos porazili 2:0 doma a venku 4:0.

Zlín k tomuto zápasu přistupuje uvolněně, 3 body z Boleslavi hodně přispěly ke klidu a cestě k záchraně v lize. O dnešním zápase mluví, že si ho chtějí hlavně užít, zahrát pro diváky a že by finále sice bylo fajn, ale priorita je stále záchrana. Proto je otázka, kteří hráči za Zlín nastoupí, já očekávám, že trenér Petržela pošetří některé hráče na nedělní zápas s Bohemkou.

Každopádně, Zlín by tentokrát neměla svazovat nervozita a hráči by konečně mohli zahrát fotbal, kterým se v některých zápasech (nebo spíš částech zápasů) dokázali prezentovat. V zápase očekávám, že branky budou k vidění, v předchozích třech sezónách v zápasech těchto soupeřů padlo 20 gólů, tak mají na co navazovat.