2-AKO Znojmo - Vítkovice, Tábors | Fotbalová národní liga

Autor: bulvis93
ROI -17.87 Zisk -16.62 Počet tipů 30


2-AKO Znojmo - Vítkovice, Tábors | Fotbalová národní liga | Fotbal

Datum zápasu 18.5.2019 15:00
Kurz 2.54
Vklad 4
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip vítěz - Domácí

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Už dnes si musím zahrát tuto 2-AKO, jelikož tyto kurzy nevydrží do soboty.

Znojmo - Vítkovice

Znojmo bojuje o záchranu a musí tento zápas zvládnout, zatímco Vítkovice jsou v klidném středu tabulky a o nic jim nejde. Znojmo nebere nic jiného než vítězství. Tyto týmy leží na Moravě a jak je již známo, týmy z Moravy si pomáhají, stejně jako ty České mezi sebou.Vítkovice navíc řeší stále ty samé problémy. Dlouhodobě zranění hráči (brankářská jednička, útočníci), ne jinak tomu bude v tomto zápase. Navíc stále nemají výplaty za březen a tak to začíná pěkně vřít v týmu. Zde nečekám nic jiného než vítězství domácích.)

MAS Táborsko - Sokolov

Táborsko právě bojuje se Znojmem o záchranu, Sokolov tedy úplný klid také nemá. Nicméně tady se očekává, že poslední kolo doma porazí Ústí, ale to předbíhám o týden. O posledním kole zde ještě budu psát. Táborsko tedy musí také vyhrát a čeká se zde pomoc od Sokolova.

 

Už dnes jsem obdržel informace o tom, že tyto dva týmy už si to ladí dopředu, aby se jim o víkendu podařilo brát plný počet bodů. Vím že kupa týmů si přeje padák Chrudimi a při výhrách obou týmů se právě vyrovnají bodově na Chrudim. Jenže ta teď jede do Prostějova, který se zachránil a kdoví jak to tam bude, nicméně tam  žádné info zatím nemám, dále Chrudim má poslední kolo doma Žižkov, kterému už o nic nepůjde po tomto víkendu. Z toho mi tedy vychází, že právě tyto dva týmy budou mezi sebou nadálku bojovat o záchranu. Proto doma oba zvítězí a rozhodne se v posledním kole.