Juliš - nejlepší střelec Fortuna | Fortuna Liga Autor: bulvis93

8.1.2021 10:40
Fotbal
Fortuna Liga
2021-01-15 18:00:00
1.85
5
Juliš nejlepší střelec Fortuna l
FORTUNA CZ/SK
Juliš nejlepší střelec Fortuna ligy

Tady mi přijde ten kurz celkem úlet. Fair bych měl nekde na 1,55

Prvně k Julisovi, hrotovej útočník Sparty, u které se čeká, ze nadále bude bojovat o nejvyšší příčky a v tom případě budou dávat góly. Kdo by mohl brát góly a čas Julisovi na trávníku je Kozak, ten toho ale v poslední době moc nenahral a není se čemu divit, když se Julisovi daří. Dále Hložek, ten ale stále je na marodce a kdoví kdy se vrátí. Dále Sparta už nema žádného snipera. 

 

Julis má na kontě 10 branek. Druhy Sima 7. Sima mě pořad nějak nepřesvědčil, ze tu výkonnost muže udržet. Vyletěl jako střela v lize, ale také muže rychle sletet. Navíc to není hrotovej útočník jako Julis.

Potom je několik střelců po 6 brankách. Azevedo a Cermak - oba zaloznici a nevěřím, ze by mohli stíhat Julise.

Beauguel také 6 branek. Konečně hrotovy útočník. Ten to má ovšem se svoji pozici daleko těžší než Julis. Jelikož má v týmu ještě Ondraska a Guľa je celkem střídá, takže nema jistou takovou minutaz a nevěřím, ze by mohl také ohrozit Julise.

Schranz také 7. branek. Další hroťak. Ovšem problém u nej je ten, ze je v Budějovicích a necekam, ze by také mohl ohrozit Julise. 

Když to shrnu nevidím žádného střelce, který by měl Julise zásadně ohrozit. Navíc už teď má Julis celkem dobrý golovy polštář na ostatní střelce a za těchto podmínek musím jít do plného vkladu. 

Omlouvám se za diakritiku, píšu z mobilu.