Arsenal - Manchester United | Ostatní

Autor: stal123
ROI -4.86 Zisk -33.38 Počet tipů 262


Arsenal - Manchester United | Ostatní | Fotbal

Datum zápasu 12.2.2014 20:45
Kurz 2.31
Vklad 4
Sázková kancelář PINNACLE
Tip Ostatní - 1

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

 vs 

Nemůžu jinak než vsadit Arsenal. Původně jsem to hrát nechtěl, ale to byl kurz cca 2,05. Přes noc to, dle mně, vyhnala nahoru Asie, kde je Man U nesmírně populární. Jiný důvod k tomu není. Absence jsou již známy:
Arsenal:
Aaron Ramsey, Kim Kallstrom, Thomas Vermaelen, Abou Diaby and Theo Walcott are all injured.
Man U: Manchester United pair Phil Jones and Jonny Evans will both miss the game with calf injuries.
Midfielder Marouane Fellaini is still out with a groin problem.

Forma posledních zápasů i celkově v sezoně je jasně na straně Arsenalu. K tomu domácí prostředí a krize, kterou si po odchodu Fergusona a příchodu Moyese Manchester prochází a dle signálů i touha některých hráčů odejít či vědomí, že už jim nebudou prodlouženy smlouvy(třeba dnešní dvojice stoperů Ferdinand a Vidič) aspoň předpokládám jejich nasazení, když Evans ani Jones nastoupit nemohou.I když je tam ještě Smalling takže asi ten + Rio nebo Nemanja. Nalevo Evra, který je na tom s budoucností podobně jako Rio a Nemanja. Tihle hráči měli jedinou modlu a tou byl Ferguson. Motivace hrát za Moyese a to ještě půl roku před koncem smlouvy? No dle mně to už 100procentní výkony nebudou. Ono celkově co jsem viděl poslední zápasy Manchesteru, tak tam chybí takové to kousnutí se a vůle nechat tam všechno jako to bylo loni. Proto místo, aby ke konci utkání zápasy otáčeli, tak spíše ztrácejí.  Samozřejmě proti Arsenalu se asi hecnou o něco více než proti průměrným týmům, ale zas proti nim stojí větší kvalita.

Arsenal letos mně osobně hrozně překvapil. Čekal jsem opět výbuch. No koupili Ozila a ten skvěle zapadl. Zatím se jim vyhýbají zranění. Ne že by žádné neměli, ale ty hlavní opory zatím +- drží. Dnes bude chybět určitě dost Ramsey a samozřejmě i Walcott. Zbytek hráčů toho moc letos neodehrál. Trochu mě straší výbuch s Liverpoolem, ale zas o to víc se budou snažit dneska, aby to odčinili.

Abych to shrnul. V Arsenalu je určitě větší pohoda. Mají lepší formu a domácí prostředí. United prochází letos krizí a v létě je čeká velká obměna kádru. Spousta hráčů nemá pod Moyesem takovou motivaci a celkově se mi letos nelibí. Za tento kurz už hodnotu v kurzu na výhru domácích vidím. United jsou letos jen stínem toho co posledních 15 let byli.