Arsenal - Manchester United | Ostatní

Autor: stal123
ROI 0 Zisk 0 Počet tipů


Arsenal - Manchester United | Ostatní | Fotbal

Datum zápasu 12.2.2014 20:45
Kurz 2.31
Vklad 4
Sázková kancelář PINNACLE
Tip Ostatní - 1

Popis tipu

 vs 

Nemůžu jinak než vsadit Arsenal. Původně jsem to hrát nechtěl, ale to byl kurz cca 2,05. Přes noc to, dle mně, vyhnala nahoru Asie, kde je Man U nesmírně populární. Jiný důvod k tomu není. Absence jsou již známy:
Arsenal:
Aaron Ramsey, Kim Kallstrom, Thomas Vermaelen, Abou Diaby and Theo Walcott are all injured.
Man U: Manchester United pair Phil Jones and Jonny Evans will both miss the game with calf injuries.
Midfielder Marouane Fellaini is still out with a groin problem.

Forma posledních zápasů i celkově v sezoně je jasně na straně Arsenalu. K tomu domácí prostředí a krize, kterou si po odchodu Fergusona a příchodu Moyese Manchester prochází a dle signálů i touha některých hráčů odejít či vědomí, že už jim nebudou prodlouženy smlouvy(třeba dnešní dvojice stoperů Ferdinand a Vidič) aspoň předpokládám jejich nasazení, když Evans ani Jones nastoupit nemohou.I když je tam ještě Smalling takže asi ten + Rio nebo Nemanja. Nalevo Evra, který je na tom s budoucností podobně jako Rio a Nemanja. Tihle hráči měli jedinou modlu a tou byl Ferguson. Motivace hrát za Moyese a to ještě půl roku před koncem smlouvy? No dle mně to už 100procentní výkony nebudou. Ono celkově co jsem viděl poslední zápasy Manchesteru, tak tam chybí takové to kousnutí se a vůle nechat tam všechno jako to bylo loni. Proto místo, aby ke konci utkání zápasy otáčeli, tak spíše ztrácejí.  Samozřejmě proti Arsenalu se asi hecnou o něco více než proti průměrným týmům, ale zas proti nim stojí větší kvalita.

Arsenal letos mně osobně hrozně překvapil. Čekal jsem opět výbuch. No koupili Ozila a ten skvěle zapadl. Zatím se jim vyhýbají zranění. Ne že by žádné neměli, ale ty hlavní opory zatím +- drží. Dnes bude chybět určitě dost Ramsey a samozřejmě i Walcott. Zbytek hráčů toho moc letos neodehrál. Trochu mě straší výbuch s Liverpoolem, ale zas o to víc se budou snažit dneska, aby to odčinili.

Abych to shrnul. V Arsenalu je určitě větší pohoda. Mají lepší formu a domácí prostředí. United prochází letos krizí a v létě je čeká velká obměna kádru. Spousta hráčů nemá pod Moyesem takovou motivaci a celkově se mi letos nelibí. Za tento kurz už hodnotu v kurzu na výhru domácích vidím. United jsou letos jen stínem toho co posledních 15 let byli.