Crumlin Utd - Drogheda | Ostatní

Autor: stal123
ROI 0 Zisk 0 Počet tipů


Crumlin Utd - Drogheda | Ostatní | Fotbal

Datum zápasu 10.3.2014 20:45
Kurz 2.74
Vklad 4
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip Ostatní - Drogheda v hcp -1,5

Popis tipu

 vs Vypsanému kurzu na čistou výhru nebo výhru v hcp na tým Drogheda nerozumím. Drogheda by měl letos patřit minimálně k lepšímu průměru. Potvrdili to hned v prvním kole výhrou 4-1 nad silnými Dundalk. 

Crumlin Utd nehraje ani druhou ligu. Víc o tomhle týmu nevím. Jen, že by se tam mělo nacházet pár hráčů, kteří si někdy zahráli ligu. Ale jinak nic. V pohárech se sem tam objeví, ale jakmile narazí na tým druhé nebo první ligy, tak se poroučejí a prohrávají více než jednogólovým rozdílem: S Waterfordem prohra 2:0, s Finn Harps 3:0, se St. Patricks dvakrát 3:0
Takže šance, že s Droghedou prohrají je opravdu velká. 
Navíc když se podíváme na ostatní vypsané kurzy tak třeba na Bohemian na hřišti UCD je kurz 1,8 a to je souboj provoligistů. Takže pak nemůže být, ale kurz na Droghedu 1,7!
Drogheda bude dle jejich trenéra pár hráčů točit, ale jsme na začátku sezony a tak se nedá říct, jestli to je oslabení, když v podstatě nikdo neví, kdo jak letos z hráčů bude hrát. Navíc Drogheda každoročně dává pohárům velkou důležitost, protože dle jejich výroku před cca 2 lety je to nejkratší cesta do Evropy.

Já jdu do sázky -1,5 hcp, protože tam vidím větší value.