Williams - Shvedova | Ostatní Autor: Laposa - již zde nepůsobí

4
Over 16,5
BET365
Ostatní
Zde je pro mě jasný bet over v zápase, protože hranice je hodně nízko a za momentálních okolností by měla padnout.

Serena Williams je vinikající hráčka, bilance 637 výher a 110 porážek myslím hovoří za vše. Ovšem letos podle mě není v takové formě aby soupeřky válcovala. První turnaj v Brisbane sice vyhrála všechny 4 zápasy ve 2 setech, ale Petkovič s ní uhrála 8 gemů, Cibulková 6, Sharapova 8 a Azarenka 9. Na Australian Open pak první 2 kola jasné výhry, ale soupeřky byly fakt slabé, ale poté porazila Hantuchovou jen 2x 6:3, přičemž Daniela letos hraje hrozně, ale přeci jen si vypracovala 6BP a jeden využila. No a poté Serena poprvé padla s Ivanovič ve třech setech a byla jasně horší, sama si vypracovala jen 3BP a využila 2, ale sbrce nabídla 14BP a nechala se 4x brejknout. No v Dubaji to nebylo o moc lepší, když Makarove sice ve druhém setu dala kanára, ale první set vyhrála až v TB a celkově na servisu nic moc, 1s 59% úsp. 61% a úsp. 2s 58%, nabídla 7BP a nechala se 2x brejknout. Pak vyhrála konečně zas jasně nad Jankovič 2x 6:2, ale zde taky nabídla 5BP, ale srbka využila jen jeden, ovšem v SF opět Serena selhala a to doslova, protože prohrávat s hráčkami jako je Cornet se jí moc nestává, sice Cornet má letos formu, ale i tak ve dvou setech 2x 4:6 a opět být jasně horší?..Sama měla jen 1BP v zápase!

Yaroslava Shvedova hrála předminulý rok výborně, loni to bylo špatné, ovšem tento rok se do toho opět dostává, především v poslední době. Do půlky února to ještě nic moc výsledky, ale poté na hůře bsazeném turnaji WTa došla ale do SF, kde prohrála jasněji s Muguruzou, ale ta hraje letos hodně dobře, minulý týden ale na Indian Wells měla i těžší soupeřky a zahrála slušně. V kvaldě ještě jak s Linette tak s Date ztratila set, poté i v prvním kole se Scheppers to byla hodně brejkovaná, ale ve 2 kole porazila jasně Kanepi 6:3 6:2, když 1s 66% úsp. 70%(23/33) a úsp. 2s 47%(8/17), nabídla 4BP a nechala se 2x brejknout, ale sama si vypracovala 7BP a využla hned 6. No ve 3 kole padla s Wozniacki ve třech setech 6:7 6:3 1:6, když 1s 72% úsp. 58%(45/77) a úsp. 2s 47%(14/30), nabídla sice 11B a nechala se 5x brejknout, ale i ona sama měla 13BP, ale využila jen 4. Zde už ale má Yaroslava odehraný jeden zápas když porazila Schiavone 6:4 6:2, když 1s 64% úsp. 80%(35/55) a úsp. 2s 50%(10/20), nabídla 3BP a nechala se jednou brejknout, sama ale měla 15BP, ale využila jen 4.

Serena není v TOP formě a je vidět, že s ní hráčky i drží krok. Zde je to pomalejší takže Serena podle mě Serena to taky nebude tak bombit na servisu. Spolu hráli už 3 zápasy, První zápas v roce 2009 vyhrála Serena 6:3 6:2 (over tedy splněn), to neměla Yaroslava na returnu nárok, poté ale předloni na Wimbledonu ji řádně potrápila, když prohrála 1:6 6:2 5:7, druhý set byla Shvedova lepší a třetí set byl hodně vyrovnaný a i trochu škoda pro Kazachstánku že to nevyhrála. No a loni vyhrála Serena 6:3 6:1 (over tedy o gem nepadl), nicméně jak už jsem napsal Shvedova byla loni marná a Serena měla naopak formu (bilance 78/4 hovoří za vše). Podle mě Shvedova dnes musí uhrát 5 gemů, hraji za zvýšený vklad.