Dallas - Clippers | Ostatní Autor: Laposa - již zde nepůsobí

27.3.2014 19:54
Basketbal
Ostatní
2014-03-28 01:30:00
1.82
5
Dirk Nowitzki 20,5+
Sazkabet - nepoužívat
Ostatní
Dirk Nowitzki letos dává průměrně 21,4pts, ale doma 22,6pts – má zde 16,5 střel, úspěšnost střelby 49,7% a také háže 5,1 trestných hodů, když promění 4,7 což je 92,1% úspěšnost.

Dallas dnes bude hrát doma s Clippers a to by měl být vyrovnaný zápas a také dost bodů. Dallas doma dává 107,7 bodů a dostává 103,1 bodů, Clippers dává venku 104,2 bodů a dostává 101,3 bodů.

Dallas to bude mít ještě hodně těžké dostat se do PO, do konce základní části jim zbývá odehrát už jen 10 zápasů a s Dallasem bude bojovat o postup ještě Phoenix a Memphis. Jeden z těchto 3 týmů se do PO nedostane, zatím mají všichni stejně výher, ale Memphis má o zápas k dobru. Všichni 3 mají ještě dost těžkých zápasů a navíc se spolu utkají v posledních 2 kolech, takže není na co se šetřit a největší hvězdy by to měli vzít na sebe. Z Dallasu to čekám u Nowitzkiho, který hraje doma výborně a navíc je pro něho dnes ideální soupeř.

Clippers totiž mají největší problémy právě pod košem, z pozice PF dostávají úplně nejvíc bodů ze všech pozic a zároveň i dost faulují, průměrně 21,5 faulů, což je 11 nejhorší číslo. Že to vezme Nowitzki dost na sebe dokázal i poslední zápas, taktéž proti silné Oklahomě, kdy Dallas zvítězil doma 128:119 a to až po prodloužení. Nowitzki měl 23 střel a 8TH a zaznamenal 32pts (v prodloužení dal 7 bodů). S Clippers už letos hráli 2x, nejdříve doma Dallas prohrál těsně 112:119 a Dirkules měl 17 střel a zaznamenal 24pts a poté venku opět velmi těsně 127:129 prohrál Dallas a Dirk měl 22 střel a 8TH a zaznamenal 27pts.

             

Hranice je moc nízko, sice Dallasu nikdo nechybí, ale musím si zahrát Dirka v plné palbě, protože Dallas musí každý zápas hrát dobře aby se dostali do PO, Clippers mají pod košem problémy i dost faulují, očekávám, že si Dirk vezme k 20 střelám + několik TH, které proměňuje jako jeden z nejlepších a tuto hranice hravě překoná!