
vs.

Ten kurz už nemůžu nechat ležet.
Genie je velkou favoritkou a na můj vkus až moc velkou.
Bouchard je první Kanadankou v historii která 2012 dokázala vyhrát tady juniorku a letos má na GS famozní bilanci - SF jak z Melbourne, tak i z Paříže!! To značí že se na GS dokáže fest připravit a s podporou "Genie army" v zádech má i tady našlápnuto solidně.
Na druhou stranu mě překvapila její bilance na grassu 6/6 když minulý rok tu skončila ve 3) kola na raketě Suarez Navarro.
V prvním kole tady ve 2 vyrovnaných setech přetlačila Danku i když v prvním tekla 3-5 a ve druhém kole s ní v prvním kole držela krok Soler E.
Andrea rodačka z Bosny reprezentující Německo měla taky snadný los - nejprve Piter a potom Begu - s tou ztratila set ale utkání měla pod kontrolou a v posledním setu ji smetla.
Na grassu má 11/9.
Co mě však zaujalo maximálně je H2H - v posledních 3 letech se utkaly na všech površích (antuka, o-hard a i-hard) a všechny zápasy vyhrála Andrea!! To už leccos naznačuje že ji porazila bez ohledu na povrch všude - bud si na ni sakra věří nebo Bouchard z ní má fest bloček.
Tohle na WTA mezi ženskýma nelze pominout - tam hraje velký faktor i psychika a obě to v hlavách budou mít. Obě jsou navíc fest psychický labilní.
Takže Andrea bud zkompletuje sbírku výher i o grass nebo Bouchard zlomí prokletí - kurz už je příliš lákavý a vsadím že uvidíme zase na konci "Petko dance". Mach schon Andrea!!