Van Der Meet - Haddad Maia | Ostatní Autor: Laposa - již zde nepůsobí

4
Angelique Van Der Meet
PINNACLE
Ostatní
Ze začátku napíši, že jsem je sice neviděl hrát, ovšem párkrát jsem jich na betku sledoval, hlavně soupeřku proti které dnes budu hrát. Zahraji si domácí hráčku Angelique Van Der Meet, která hraje jen ITF turnaje, a především na antuce má odehráno 218 zápasů s bilancí 157/61, předloni např. na antuce 33/9 a to hrála lépe obsazené ITF turnaje a porážela slušné hráčky, loni pak na antuce jen 17/14, ale opět měla proti sobě solidní hráčky a s těmi lepšími prohrávala těsně. Letos je ale opět rozjetá, bilance 18 výher a 5 porážek, z toho na antuce 9/1, když prohrála s Shinikovou 2x 6:7. Před necelým měsícem se rozehrála v zápasech Bundesligy, kde byli slabší hráčky, ale vyhrála hodně jasně, pouze v prvním zápase ztratila set, jinak poté z dalších 4 zápasů ztratila jen 8 gemů což vychází 1 gem na set. Zde ale taky hraje výborně, už v prvním kole vyřadila Pavlovič, která teď na trávě hrála velmi dobře a loni to tu celé vyhrála a mimochodem ve finále porazila právě Van Der Meet, a vyhrála jasně 6:2 2:0 a soupeřka skrečovala, dále porazila Chakhnashvili 6:1 6:0 a včera Shamayko 6:2 6:4 a co jsem se díval, tak se nechala pouze jednou brejknout.

Její soupeřka Beatriz Maia Haddad je o 5 let mladší než její dnešní soupeřka, má teprve 18 let a zatím hraje taky převážně na antuce a na ITF turnajích. Na antuce celkově 58/27, když především loni zahrála výborně, když měla celkovou bilanci 29/9 z toho na antuce 18/5, letos pak na antuce 20/13, když si poradila s těmi slabšími hráčkami, ale s těmi lepšími prohrála a to i celkem jasně, měl jsem proti ní minulý týden ve finále, kde hrála s Perou, taky byly kurzy celkem v rovině, ale Pera vyhrála 6:1 7:6 a Haddad byla na servisu úplně mimo, první set totál provar a ve druhém ikdyž uhrála TB tak to tím, že Peru párkrát taky brejkla, myslím že se tam obě 3x nebo 4x brejkli. Zde pak prošla kvaldou, a v prvním kole překvapivě porazila Khromachevu 6:4 6:2, ale další 2 zápasy opět celkem problémy, obzvlášť včera, nejdříve porazila Melnikovou 6:7 6:4 6:3 a včera jsem jí na betku sledoval a měla proti sobě ještě pro mě neznámou hráčku a na Haddad byl kurz 1,25, první set vyhrála jasně 6:1, ve druhém byla hnedka v brejku, ale poté jak se nechala brejknout na 2:2 tak byla horší hráčkou, druhý set prohrála 4:6 a ve třetím setu si na returnu moc nečuchla a spíš sama měla velké problémy, když to šlo dost přes shody a nabídla myslím 3 nebo 4BP no nakonec vyhrála 7:5 třetí set.

Van der Meet je domácí hráčka, která je silná a loni zde prohrála až ve finále,  a letos hraje opět velmi dobře a podle mě se do finále opět dostane, protože její soupeřka není tak jistá na servisu a to rozhodne. Fair mám někde na 1,55-1,6, tudíž si zahraji za vyšší vklad.