
vs.

Dva skoro vrsstevníci u nichž je základem zdraví - a to se zdá po delší době zejména u Frantíka je splněno.
Kei se mi tady až tolik nepozdává a 2 prozatímní výhry byly více vydřené než přesvědčivé. Jak s Querrym tak i s Lackem musel do 3 setů - Amíkovi nabídnul 2 BP a jednou ztratil servis, s Lackem dokonce nabídnul 6 BP a servis ztratil 3x.
Ríša přišel o servis pouze jednou se Selou - Smyczkovi nenabídnul ani jeden BP - určitě měl lehčí soupeře než Japonec na druhou stranu ušetřil zase nějaké síly a ty se můžou hodit.
Ale nebudu zastírat že hlavní motivací pro tento bet je H2H - s výjimkou antuky se utkali na všech površích a Ríša vyhrál všechny 4 zápasy poměrem setů 8-1!! Tato dominance mě překvapila ale vypovídá jednoznačně o tom že Kei na Ríšu prostě neví co hrát.
Za těchto okolností mi pak kurz na Frantíka atakující číslovku 2 přijde jako dobrá nabídka neboť v mých očích je a musí být favoritem a měl svou dominanci prodloužit.