AIK Štokholm - Djurgarden | Ostatní

Autor: Dragon
ROI 2.72 Zisk 22.26 Počet tipů 289


AIK Štokholm - Djurgarden | Ostatní | Fotbal

Datum zápasu 13.8.2014 19:05
Kurz 1.83
Vklad 3
Sázková kancelář BET365
Tip Ostatní - AIK gól pred 40:00

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na doublestarbet.sk

Popis tipu

Tip nájdete v sekcii Góly pod hlavičkou "čas prvého gólu tímu".

AIK ŠTOKHOLM je na druhom mieste tabuľky a po vypadnutí z Európskej ligy sa môže naplno sústrediť na dostihnutie lídra z Malmö. Pokus o zisk majstrovského titulu po piatich rokoch je jasným cieľom vedenia klubu. Doma má AIK bilanciu 7-1-2 a skóre 21:11, spolu s Häckenom nastrieľal na domácej pôde najviac gólov. Z toho v prvom polčase vsietil desať gólov, čím tiež štatisticky dominuje.

Tím sa prezentuje ofenzívnym futbalom a po slabšom úvode sezóny sa mu momentálne naozaj darí, po júnovej prestávke (kvôli majstrovstvám sveta) prehral v lige len jeden duel a s výnimkou tohto jedného stretnutia ťahá sériu dvanástich zápasov, v ktorých skóroval minimálne dvakrát. Škoda len, že vedenie klubu svojim vysokým ambíciám trochu neprispôsobilo prestupovú politiku, aj keď chápem, že ponuky z Talianska či Španielska sa ťažko odmietajú. V priebehu sezóny odišiel záložník Quaison i skvelý útočník Markkanen, už dlhšie sa hovorí o prestupe kostarického záložníka Borgesa, ktorý však zatiaľ ostáva a dnes bude hrať. Napriek odchodom ofenzívnych hráčov je AIK stále v streleckej pohode, v útoku nastupuje dvojica z minulej sezóny, Igboananike a Goitom. Najlepším strelcom je ľavý krídelník Bahoui (17/7). Domácim dnes bude chýbať päť hráčov, všetci však absentujú dlhodobejšie.

DJURGARDEN v súčasnosti nie je v hernej pohode, na víťazstvo čaká štyri zápasy (tri z nich prehral) a nachádza sa na siedmej priečke. Vonku má tretiu najlepšiu bilanciu 3-4-3 a skóre 15:13. Mužstvo počas letného prestupového obdobia takisto zasiahli citeľné odchody, prestúpil najlepší strelec Fejzullahu a nedávno i ľavý obranca Andriuškevičius, na ich posty však vedenie dotiahlo útočníka Sebastiana Anderssona a do obrany skúseného beka Stenmana. Tímu stále chýba záložník Andreas Johansson (12/0).Štokholmské derby patrí medzi najprestížnejšie zápasy vo Švédsku. V dueloch medzi týmito dvomi tímami zvyknem hrať pravidelne over, avšak tentoraz sú kurzy príliš nízko (pre porovnanie na jar boli na úrovni 2.10). Góly podľa mňa padať budú aj dnes a čakám, že AIK ako domáci tím s ofenzívnou silou a zároveň ako mužstvo v lepšej hernej pohode i forme sa od začiatku do rivala pustí a skúsi vyťažiť z úvodného tlaku. Kurz na gól AIK v prvom polčase sa pohybuje okolo 1.66, aj preto sa mi stávka na gól domácich pred 40:00 zdá výhodná.

KO