Prešov - Spišská Nová Ves | Ostatní

Autor: camejko
ROI 0 Zisk 0 Počet tipů


Prešov - Spišská Nová Ves | Ostatní | Hokej

Datum zápasu 15.8.2014 17:00
Kurz 2.04
Vklad 5
Sázková kancelář Nike(SK) - nepoužívat
Tip Ostatní - Spišská DNB

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

 vs

Ďalší prípravný zápas z 1. ligy, žiaľ má to len nike. Odveta medzi Prešovom a Spišskou Novou Vsou. Prvý zápas v Spišskej skončil až po predĺžení 4-3, pre Spišskú.

Poďme na to, čo sa cez leto zmenilo. V Prešove od roku 2007 začal vlastniť klub p. Pucher. Po pár rokoch to cele skončil a od tejto sezóny prebral celok P.H.K Prešov, ktorý to dávnejšie tiež vlastnil a predtým mali mládež. Zmenilo sa celé vedenie, manažment, hráči a podobne. Káder sa rieši teraz za pochodu. Nastala aj zmena na trénerskom poste. Kohutiara vystriedal Vodila z Bardejova. Prioritou tímu je sa dostať do play-off, žiadne postupové ciele a podobne. Káder bude zložený z odchovancov a z mladíkov. Odišli: top strelec Halas, Tkac, Podsedly, Ruzicka, Ejem, Tahotny, Sabol, Kohutiar, Prokop, Krempasky, Slavik, Marton, Tartaľ, Horvát, Malina, Kmeť. Je to 16 hráčov !!!! Veľké to zmeny. Opačne asi najväčšou posilou bude brankársky post, ktorý bude zastupovať Riečický z Košíc, ktorý sa predstavil aj v play-off extralige. Do obrany sa vrátil Sabol, ktorý pred rokom ukončil kariéru a ešte aj Chovan je späť. Do útoku ex kapitán Segľa, Caban, Pavlovský. V podstate 5 hráčov prišlo z Humenného, ktorý hra o ligu nižšie, ale hráči už majú skúsenosti s Prešovom. Šancu ukázať sa dostane aj 7 juniorov. Kvalitou bude Riečický, Sabol, Segľa a Caban.


Brankári: Dominik Riečický (Košice), Imrich Petrík (Humenné), Vladimír Slivka (SR 18)

Obrancovia: Ľuboslav Vartovník (SNV), Michal Roháčik (Humenné), Vladimír Sabol, Ľubomír Chovan (Bardejov), Erik Ivančo, Jakub Guntáš.

Útočníci: Filip Pekarčík (Prievidza), Michal Kivader, Marek Mach (Humenné), Milan Mach (Humenné), Lukáš Potoček (Zelenograd), Ľubomír Baránok (Humenné), Tomáš Stríž (Michalovce), Viliam Knap, Pavol Segľa (Humenné), Ľubomír Caban (Humenné), Marcel Pavlovský, Jozef Tomčák.

--------------------

Opačne Spišská minulý rok pôsobila bez klubového riaditeľa, teraz ho už majú. Je to p. Gavalier. Tento pán viedol aj ženský hokej v Spišskej.  Posily, no prišli Zemba, Hruby, brankar Cibula a samozrejme ich ikona Ľubo Vaic. Ak si pozriem zostavu Spišskej rok, čo rok sú tam prevažne rovnaké mená a podobne. Slabinu vidím len aktuálne na brankárskom poste. Lizak na to nemá, robil dvojku a proste nie je to kvalitný brankár. Šancu by mohol dostať aj Surak, brankár z juniorky. Odišli len Skovira, Cut, Ihnato, Rojkovic. Odohrali už dva prípravné zápasy. Najprv prehra 3:6 s Michalovcami a tak výhra po predĺžení s Prešovom, kde už vyhrávali 3:0.

Celkovo aj podľa skladby tímu, vyjadrení pre denník korzár a podobne to s Prešovom nebude na najvyššie méty v tejto sezóne. Dnes idem  aj osobne na tento zápas. Ja mám favorita na strane hostí, preto ponúknutý kurz beriem. Zápas bez remízy v kurze 2.04 nike.