Kuznetsov - Kovalik | Ostatní Autor: Laposa - již zde nepůsobí

4
Andrey Kuznětsov -2,5
BET365
Ostatní
Zde se podle mě projeví zkušenosti a Kuznětsov by měl tohle finále zvládnout i v tomto malém hcp. Andrey má letos 36 výher a 15 porážek a konečně trochu navázal na sezonu 2012, kde se ze začátku sezony rozjel na 2 futures turnajích, které vyhrál a poté začal pravidelně objíždět challangery a celkově měl v tu sezonu 59/20, z toho na antuce 50/14, loni byl ale marný a měl 22/28, ale letos už ho zase poznávám. Vyhrál už jeden challanger v Praze a když už jsme u titulů tak má velmi dobrou úspěšnost. Na antuce hrál 6x ve finále challangeru a jen jednou prohrál, to bylo ale v roce 2010, kdy se teprve rozjížděl, poté ale vždy celkem vklidu vyhrál, první titul ještě po 2TB vyhrál, ale pak porazil Lorenziho 6:3 2:0 a soupeř skrečoval, poté Ungura 2x 6:3, Dustova 6:7 6:2 6:2 a letos prohrál první set s Mečířem 2:6, ale následně otočil na 6:3 6:0 a to Mečíř tam hrál kotel dobře, takže měl proti sobě i těžké soupeře, dnes ale proti němu bude hráč na rozhraní futures turnajů a challangerů. Jinak zde ztratil set jen s De Greefem, ale třetí set vyhrál jasně 6:2 a v prvním kole dal Hájka 6:4 6:2, poté Lokoliho 6:2 6:1 a včera i domácího Torebka 6:4 6:3, který tam hrál taky dobře a teď měl i formu. Andrey měl na servisu vždy dobré čísla.

Josef Kovalík má letos 54 výher a 18 porážek, ale jak už jsem i napsal hraje dost na futures turnajích a poté musí hrát i na challangerech kvaldy, kde většinou vyhraje a ty kvaldy jsou tříkolové takže i tam si nabere hodně výher, ale jinak v hlavním pavouku se nedostává moc daleko. Letos hrál 6 challangerů (bez tohoto) a jen 2x se dostal přes první kolo, ale v tom druhém už neměl nárok. Zde má solidní čísla na servisu, ale taky proti sobě neměl pořádného soupeře. V prvním kole dal Granollerse 6:2 6:1, ale ten je letos špatný, poté porazil Albota, ale první set ztratil jasně 2:6, poté ale otočil na 6:2 6:0, poté dal domácího Bachingera, který první 2 zápasy nezahrál špatně, ale letos je taky mimo, ale vyhrál jasně 6:3 6:1. No a včera porazil Lamasineho taky celkem jasně 7:5 6:2, ale ten neměl v SF co dělat.

Kovalík tady nemá špatné čísla na servisu, ale neměl taky pořádného soupeře. Kuznětsov bude úplně jiné kafe, ten hraje opravdu výborně a když už se dostal tak daleko ak si titul vzít nenechá a vyhraje i v tomto hcp.