Briancon - Villach | Ostatní

Autor: radim
ROI 2.88 Zisk 70.64 Počet tipů 1011


Briancon - Villach | Ostatní | Hokej

Datum zápasu 21.8.2014 19:45
Kurz 1.84
Vklad 2
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip Ostatní - hosté celkově

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

21.8./19:45

Briancon Villach

liga mistrů

Briancon je loňský mistr Francie, těžko si nějak představit sílu takového týmu..zatím budu brát jen jak vypadá loňský a současný tým. Z odchodů asi nejvíc bude chybět golman jednička Quemener (odešla i dvojka Bertrand) - náhrady jim budou mladý talent Bonvalot a Madolora(chytal jen nižší ligy v americe). Přijde mi že oslabili v obraně - omládli. Odešli zkušený Trabichet, Jestin a nově i mladší Crowley. Posily v obraně na první pohled papírově nic moc, nebo teda jsou tam třeba dva hráči z kanady když jeden hrál chl a druhej CIS(univerzitní soutěž) pak třeba Isier trávil loni sezonu až ve druhé fra lize. Útok jim zůstal skoro komplet, odešel jen nej střelec Kearney(21+27), ale toho by měla nahradit asi největší posila McDonald kterej byl předchozí sezony v evropě dost produktivní..Na jejich ligu ten kádr bude hrát zase o špici, ale v lize mistrů by měli bejt trochu otloukánek.Nějakou jejich přípravu sem nenašel.

Villach je v rakousku stálice, do play off poslední roky nakoukli skoro vždy a hráli o nejvyšší příčky.Dokonce poslední dvě sezony jdou zase postupně nahoru - předloni čtvrtfinále, loni semifinále.Tým na letos dostal největší ránu v útoky kdy odešli Hughes(loni 24+61), Rayn(38+46) a s hokejem asi sekl Fraser(21+13)...velký ztráty nejproduktinějších, ale zase přivedli dost solidní náhrady do útoku z ebel ligy Lammers(14+20), Fortier(28+33) a Santorelli(14+31).Takže plus mínus by ten tým mohl vypadat jako loni, obrana komplet, kvalitní golman.Přípravu začali nedávno dvojzápasem doma/venku s druholigovým německým Rosenheimem kdy venku vyhráli 2:4 ale doma 1:4 prohráli - první zápasy v sezoně a hned ve dvou dnech za sebou.


Francouzskej hokej jde nahoru, ale leda tak národní a ne klubovej, ve Francii se přeci jenom moc v sezoně nevyzkouší jak na tom je tým kvalitou, zápas proti Villachu to by měl být sakra těžší zápas než ty co hrají běžně v sezoně, domácí mají na první pohled trochu slabší obranu a nejspíš i golmana..hosté mi přijdou mnohem vyrovnanější tým, zkušenější, je tam spousta hráčů který jsou dost produktivní..sice liga mistrů ale oba to spíš pojmou jako součást přípravy než nějakej ostrej start do soutěže..každopádně, Villach papírově jasně lepší tým takže kurz na hosty pěknej..i když, furt je to jen příprava


Villach(c) @1,84