Slavia-Olomouc | Ostatní

Autor: kosecek
ROI 4.29 Zisk 73.69 Počet tipů 656


Slavia-Olomouc | Ostatní | Hokej

Datum zápasu 19.10.2014 17:00
Kurz 1.7
Vklad 3
Sázková kancelář Unibet - nepoužívat
Tip Ostatní - under 1,5 v 1.třetině

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

      vs     
Slavia-Olomouc tip under 1,5 v 1.třetině

Důležitý souboj z konce tabulky,Slavii se v poslední době moc nedaří,ani olomoučští hokejisté nejsou v optimální pohodě.

Sešívaní tahají šňůru 4 proher s pouhýmy 3 vstřelenými brankami. Tým má v útoku absence,Micka,Tomica,Vlasák a v pátek nehrál ani Bednář. Pokud chtějí proti houževnatému soupeři uspět,musí začít opět pozorně bránit a to se jim v posledních zápasech moc nevedlo. Jejich bilance over/under v 1.třetinách je 4/8 pozorně brání a spíše vyčkávají na soupeře.

Mora dlouho nemohla bodovat na ledě soupeřů,povedlo se jí to až minulou neděli v Plzni. Často hráli v útočném pásmu až moc na krásu,nebyly důrazní v koncovce a to je stálo body. Ale poslední dva venkovní zápasy zvládly velice dobře(v Litvínově to na body ještě nestačilo 1:3). Jejich 1.třetiny jsou rozhodně bohatější na branky,než u jejich soupeře-bilance 6/7.

Vzhledem k absencím Slavie v ofens,důležitosti zápasu a ne příliš pohodové střelecké potenci obou soupeřů v poslední době,tak si myslím že moc gólů padat nebude a to ani na začátku utkání.