Benátky-Most | Ostatní

Autor: kosecek
ROI 4.29 Zisk 73.69 Počet tipů 656


Benátky-Most | Ostatní | Hokej

Datum zápasu 25.10.2014 16:30
Kurz 1.77
Vklad 3
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip Ostatní - 1 výhra domácích

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

    vs      
Benátky-Most tip 1

Souboj dvou farem extraligových mančaftů Liberce a Litvínova.

Benátky těží z precizní obrany(3.nejlepší v soutěži) a asi i nejlepší brankařskou dvojicí v lize. Dvojice mladíků Lukáš,Vaněček patří k velkým talentům a dokazují to každým zápasem. Benátky zatím okupují 10.místo,tedy na hraně postupu do předkola. V minulém kole vyhrály na ledě Kadaně 1:0 na nájezdy,když bodovali po dvou porážkách.
Tým se skládá převážně z mladíků extraligového Liberce,doplněných vždy o pár zkušenějších hráčů,kteří u Tygrů nedostávají takový prostor.

Most pravidelně okupuje spodek soutěže,letos tomu není jinak,ikdyž progres tam určitě je. Těží hlavně z hry zkušené dvojice Alinč,Kubinčák obklopených nadějných mladíků z líhně Litvínova. Kde tlačí bota nejvíc je obrana(54 inkasovaných branek,3 nejhorší v soutěži). Tak jako soupeř,i mostečští spoléhají na dvojici mladých strážců svatyně. Mladý Horák i Soukup mají solidní čísla,která jsou daná tím,že obrana na ně propustí každý zápas spousty střel.
Most si v minulém kole vyšlápl na Chomutov,na jeho ledě vyhrál 3:2 po nájezdech. Jinak ale venku moc bodů nesbírají(hráli zatím 5x,mají 5 bodů).

Vzájemné zápasy letos i všechny 4 z loňska ovládli Benátky. Mostu evidentně nesedí obraná hra soupeře. Dnes počítám,že moc gólů nepadne,rozhodnou obrany,kterou mají domácí daleko lepší.