SWE-ČR | Ostatní

Autor: Elliot
ROI 0 Zisk 0 Počet tipů


SWE-ČR | Ostatní | Hokej

Datum zápasu 8.11.2014 11:00
Kurz 1.7
Vklad 4
Sázková kancelář Unibet - nepoužívat
Tip Ostatní - 1

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

                                                SWE - ČR

 síla SWE je v tomto týmu hodně v ofens síle. V týmu zde jsou k vidění hráči, kteří ve svých klubech hrají prim- v brance jsou dva solidní golmani, kteří chytají v KHL Nilsson v Kazani a Karlsson za Jokerit. Obrana i útok z kvalitních hráčů - obránce a snajpr Hersley, který v Novosibirsku má 7+1- skoroval proti Ivanům, Rahimi, Fransson, Burstrom... útok je opravdu silný. Nejlepší střelec SWE ligy Ridderwall 11+2, dále z KHL Ericsson 6+5 za Petrohrad, Engqist za Atland 8+6 - branka proti Ivanům, ze SUI ligy Klasen 7+10 za Lugano,Danielsson 9+10 v Rapperswilu,Paulsson 8+8 v Davosu...dále Brithén, Axelsson, Janmark-Nylén.

 Naši zde přijeli pod taktovkou Růži s mladým výběrem, který zde sbírá mezinárodní zkušenosti. Mají naordinovanou spíše defens hru než ofens. V zápase s Finskem se naší horko těžko dostávali do šancí, i když se podařilo udržet puk v útočném pásmu Finů, tak se bojovalo spíše u mantinelů či za brankou. S urostlými Švédy to bude těžší. Hlavně hodně útočných faulů dělají naši mladí hráči a to by mohlo se SWE špatně dopadnou, pokud se toho nevyvarují. V tomto zápase jsou právem favority hráči Tre kronor a ti by měli celý zápas diktovat hru.

Zkušenosti mají ještě větší než hráči Suomi a než náš mladý výběr. Faktem taky je, že český výběr poslední dobou se SWE má problémy a nevěřím, že právě tento český výběr by mohl překvapit. SWE-RUS 5:4pp FIN-ČR 2:1

Osobně zde hrají 2 tipy a to výhru SWE a over 4,5 zápas.