Notts County-Yeovil | Ostatní

Autor: Purple
ROI -1.89 Zisk -12.96 Počet tipů 294


Notts County-Yeovil | Ostatní | Fotbal

Datum zápasu 22.11.2014 16:00
Kurz 2.2
Vklad 2
Sázková kancelář BET365
Tip Ostatní - Notts County +1,5 g

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Notts County se v minulé sezoně zachránili v posledním kole. Přes léto překopali sestavu, přitáhli několik zajímavých hráčů na hostování, manažer Shaun Derry dostal čas na práci – a hle, výsledky se dostavují. Magpies jsou najednou na 4. místě tabulky, což by před zahájením této sezony nikdo nečekal. Najednou se mluví i o touze vrátit se po 20 letech do druhé ligy (mimochodem v roce 1992 ještě hráli nejvyšší soutěž pod známým manažerem Neilem Warnockem).  Notts County mají za sebou zklamání, vyřazení z F. A. Cupu od Accringtonu, v lize ale od konce srpna prohráli jen jednou. Očekávám zvýšené úsilí odčinit před svými fanoušky pohárový neúspěch.

 

V sobotním zápase hostí Notts Yeovil, který se po sestupu z Championship hodně trápí, v lize vyhrál naposledy 20. září. Z posledních pěti zápasů venku čtyřikrát prohrál (celkově již osm zápasů bez vítězství), výjimkou byl poslední zápas v Chesterfieldu, kde ukopal remízu 0:0. V předchozích čtyřech zápasech na stadionu soupeře ale pokaždé minimálně ty dva góly dostal. Jsem přesvědčen, že Yeovil to tentokrát vyloženě nezazdí, potřebuje vyhrát, a tak trochu otevře hru, proto bude víc prostoru pro domácí útoky.

Jak už jsem tady před časem psal, největším tahounem domácích je záložník McLaughlin, který hostuje z Nottinghamu Forest. Pohár proti Accringtonu hrát nemohl, což se projevilo na výsledku. Teď do hry stoprocentně půjde, bude odpočinutý a měl by pomoci k vítězství a alespoň dvěma brankám v síti soupeře.

 

GL