Minnesota - Sacramento | Ostatní Autor: Laposa - již zde nepůsobí

22.11.2014 21:25
Basketbal
Ostatní
2014-11-23 02:00:00
1.7
5
Corey Brewer 9,5+
Startip - nepoužívat
Ostatní
Corey Brewer dává letos průměrně 10pts (doma 10,4pts, venku 9,7pts), má 8 střel, úspěšnost střelby 46,6%, ale doma má zatím 55,6% a také háže 3,5 trestných hodů, když promění 2,5 což je 68,4% úspěšnost.

Brewer hrával z lavičky a tolik prostoru nedostal, ale Minnesota stejně jako i loni má smůlu a aktuálně má na seznamu zraněných hodně hráčů a tak Brewer se posunul už ve včerejším zápase do základní sestavy (proti San Antoniu dal 8pts, ale Minna dostala latu). Za Minnesotu nemůže hrát Kevin Martin (průměr 20,4pts), Thaddeus Young (14,3pts), Nikola Pekovic (11,9pts), rozehrávač Ricky Rubio (9,4pts za 5 zápasů) a možná nebude ani Turiaf, ale tak ten by stejně nějak moc střel neměl, takže to jsou 3 nejlepší střelci týmu a rozehrávač k tomu.

Minnesota dost zápasů prohrála i jasněji, ale doma se zatím držela když to byl alespoň Martin, ale dneska si nemyslím že by to měl být jednoznačný zápas. Sacramento sice hraje dobře, ale venku by jim neměli uskočit nějak jasně. Brewer je rozhodně solidní hráč, loni měl průměr 12,3pts (10 střel a 2,8TH), ovšem když byla potřeba a hodně hráčů chybělo tak si vzal víc střel a dokázal dát hodně bodů a to taky především v domácích zápasech, ke konci sezony dal např i Houstonu 51 bodů z 112, ale i dost dalších solidních her rozhodně měl. Brewer si také umí vypracovat hodně trestných hodů a Sacramento je 3 nejhůře faulující tým, sice si taky sami umí nejlépe ze všech vypracovat fauly, ale Minna je hned za nimi na třetím místě.

               

Očekávám vyrovnaný zápas a očekávám že si Brewer vezme kolem 15 střel + nějaký TH a takovou hranici musí přehodit ikdyby nechtěl, doma má daleko lepší mušku než venku. Takovou hranici se nedá pohrnout než za plný vklad.