Tip Ostatní - Brandon ah-3

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na doublestarbet.sk

Popis tipu

Netradične zavítam do WHL, což nie je môj main, ale nedá mi to.

Brandon Wheat Kings, sú na 1. mieste, skóre 119:81, doma 7-4-1, 65:35. Opierajú sa hlavne o veľké talenty hokeja. Sú to Hawryluk (23/13+17, repre Canada u18) bol draftovaný v druhom kole Floridou, Bukarts (23/11+19, repre Latvia u18), Provorov (25/8+20, repre Ruska u18), bude v drafte, Gabrielle (25/13+9) bude v drafte, dnes sa predstaví aj draftovaná jednotka New Yorku Devils Quennevill (12/6+10, repre Canada u18), Duke (21/6+15) draftovaná 6tka Minnesoty, Pilon (21/4+15, repre Canada u18) bude draftovaný, v bráne Pirny (21/2.82gaa, 90.9%) bude draftovaný. V tíme veľké talenty a niektorých si už tímy z NHL všimli.

----------------------

Opačne sa stretne so Saskatoonom Blades. Sú na poslednom 12. mieste, skóre 61:110. Druhá najhoršia ofenzíva a najhoršia defenzíva. Vonku sú na tom neskutočne zle 0-1-10, 22:61. Ak si pozriem ich tím nevidím tam nikoho draftovaného, nikoho, kto hrá za repre a navyše ani jedného, ktorý by mohol byť draftovaný. Do zostavy sa im vrátil ich najproduktívnejší hráč Forsberg (19/8+6) a brankár Amundrud (6/4.22gga, 88.8%), veľmi neskúsený brankár, vo WHL odohral len 6 zápasov, v minulej sezóne neodchytal ani minútu .

Hm takže najlepší útok proti najhoršej obrane a nevidím to inak, ako na zdrvujúcu výhru domácich. Navyše Brandon vyhral z posledných 8 zápasov 8x, pri skóre 47:23. Len 1x nevyhrali o viac, ako tri góly. 5x to bol síce void, ale pozor, Brandon patril medzi podpriemerné tímy a opačne hostia tiež neboli žiadna sláva. Aktuálne je to úplne iná situácia. Saskatoon vonku len 1x vyhral po predĺžení a raz prehrali o dva góly inak všetko prehry o tri a viac. Ja mám v tipe jasno.