Havířov -České Budějovice | Ostatní

Autor: radim- již zde nepůsobí
ROI 2.51 Zisk 63.39 Počet tipů 1041


Havířov -České Budějovice | Ostatní | Hokej

Datum zápasu 17.12.2014 18:00
Kurz 2.28
Vklad 2
Sázková kancelář Marathonbet - nepoužívat
Tip Ostatní - domácí

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

17.12. / 18:00

 Havířov
 České Budějovice

1.liga čr

Havířov poslední zápasy celkem šlape, zvlášť doma.Dostávají solidní posily z extraligy protože je pauza tak už mají celkem zahlášenou sestavu. Z vítek opět dorazí útočníci Tomi, Hlinka a Šedivý plus beci Pastor a Šenkeřík. Ze Zlína "jejich" Říčka, Fořt v obraně Horák a Matějíček plus nějaký mladý třinečáky klasicky.Chytat už nebude Hamerlík a v obraně nebude Repe ale i tak je ten tým dost silnej, obrana z poloviny extraligová útočníci jako Loskot, Říčka, Tomi to jsou dobrý jména a hlavně mají výkony letos.

Budějky poslední zápasy trápí golman, mladej Gába chytil super formu ale teď chybí a v bráně bude Kůdela a temu se trošku nezadařili poslední zápasy.Tým budějek je jinak kvalitní a samozdřejmě se to nejvíc točí olkolo útoku Heřman-Straka-Nouza kterej neskutečně řádí.Hosté si minule po dluhý době zahráli na 4 pětky, jinak dlouhodobě to mastí jen na 3 lajyn a to ubejvají síly vždy ryhleji.Že by naskočila jejich nová posila Bernat?(borec s jednou zdravou nohou?no toho si nechají asi až na domácí zápas.

tohle bude určitě těžkej zápas, ale vzhledem k tomu že posily Hávru jsou dost solidní, prakticky potvrzené a poslední zápasy mají dobrou formu, doma je poženou diváci a ještě když si připočtu tu "menší" jistotu v brankovišti hostů tak za lehčí vklad si musím zkusit Havířov

Havířov @2,28