Houston-Portland | Ostatní Autor: Kubhajzl

22.12.2014 19:42
Basketbal
Ostatní
2014-12-23 02:00:00
1.82
4
D. Howard 18,5 pts over
TIPSPORT CZ/SK
Ostatní

Dnes jdu do Godzilly ve zvýšeném vkladu. Sice trošku zariskuju a nepočkám až na večerní info - ale mám strach že by pak lajna byla někde jinde.

Dwight kvůli operaci kolena zmeškal podstatnou část sezony ale vrátil se ve velkém stylu jak sme u něj zvyklí - už odehrál 4 zápasy a dal v nich 26-24-17 a 19 bodů - tedy vypsanou lajnu přehodil 3x. V těchto 4 zápasech po návratu tak dosahuje průměru 21,5 pts, 13,3 reboudnu a 2,8 bloků na spiel.

Na hřišti strávil průměrně 37,5 minuty a víc už má jen Harden.

Takže aktuální forma je velmi dobrá a to i přesto, že ho malinko trápí bolavé rameno - ale na jeho výkonech to není znát. On si hází a hraje to svoje pořád. Spíše se projevuje to že se zraněním hraje Harden (kolenní šlacha) a ten má výrazně méně bodů - a to byla taky dost možná hlavní příčina 2 posledních proher s Atlantou a Pelikány. 

Co se týče vzájemných zápasů - historie je velmi bohatá a čerstvá - domácí Rockets vyhráli 10 domácích zápasů - poslední 2 však doma v Toyota aréně lostli - a byly to 2 prohry jakou součást loňského play-off které Portland vyhrál 4-2 na zápasy.

V posledním zápase loňského play-off si Godzilla připsal 26 pts. A co se týče celé kariéry tak ve 22 zápasech proti Blazers má průměr 19,4 pts na spiel!!

Rockets vytrejdovali Brewera a Shveda ale ti ho nemůžou ohrozit a navíc to bude jejich první zápas.

Věřím, že rameno není takový problém, když s tím hraje bez omezení s velkou minutáží. Druhým problémem by mohlo být to, že by se mohl potkávat s jiným bombardákem Aldrigem. Ale když proti sobě hráli naposledy tak si to dávali solidně - Godzilla 26 a LaMarcus dokonce 29.

Ted však aktuálně vylezlo, že Aldridge má zánět horních cest dýchacích a dýchací problémy a bude GTD tedy se rozhodne těsně před spielem- i kdyby však hrál tak tohle bude velká limitace!! A výhoda pro Godzillu. No a pokud by nebyl což si myslím že nakonec opravdu nebude tak na jeho místě Thomas Robinson a toho by Dwight kdyby se s ním potkal vyškolil ještě 2x tolik (případně Freelanda).

Houston po 2 prohrách potřebuje zabrat a jelikož Harden hraje s omezením tak věřím že Godzilla to pod košem jako obvykle opanuje a tenhle centr si připíše 19 pts a kopu doskoků.

Lajnu bych vypsal min. o bod výše - tak jako např. Triobet ketrý má 19,5 anebo Betko které má dokonce 20,5!! A to už je fest rozdíl oproti našim SK.

Oba týmy hrají fest útočně a mělo by napadat hodně bodů -min. přes 100 na každé straně.