Nadal - Bellucci | Ostatní Autor: Kubhajzl

17.2.2015 20:25
Tenis
Ostatní
2015-02-17 23:30:00
2.2
2
1) set over 9,5 g.
BET365
Ostatní

          vs.     

Podle mě to Rafan proti domácímu vůbec nebude mít lehké. Ani źe startu ani potom dál.

Rafan od prohry s Berdou v Melbourne 3 týdny nehrál zápas - to se může ze začátku projevit i když je jasné že asi nezahálel a připravoval se.

Loni tady vyhrál premiérový ročník když nejvíc se natrápil v SF s krajanem Andujarem kde byl blízko blizoučko vyřazení a ve finále pak porazil ve famozní formě hrajícího Dolga - turnaj sem loni sledoval a hlavně Andujar ho měl opravdu na lopatě.

Bellucci hrál parádně v Quitu kde mu chodil servis a vypadnul až v SF s Éstrellou ale podle mě se moc unavil a pak minulý týden padnul doma v Sau Paulu s Kližanem když nevyužil vedení 5-2 ve třetím setu. Alespoň potrénoval a uspořil síly sem.

Thomaz doma a na antuce je opravdu velmi nebezpečným hráčem - mý výborný servis a je silný od base lajny a tuším že Rafanovi může nadělat problémy po jeho dlouhé pauze.

Rafan sice vede 3-0 ale pokud vezmeme bilanci prvních setů tak hned 2 ze 3 šly přes vypsanou lajnu (7-6, 7-5, 6-2) a pokud bychom brali lajnu po prvních 2 setech tak se hrálo 21-20-21 gamů - oni se totiž utkali pouze na GS - 2x na Rolland Garros a jednou Wimblas - tohle bude první spiel na normálním turnaji mimo GS.

Bellucciho mám rád - tahle pozice mu bude max. sedět - bude outsider a tlak bude na Rafanovi - oba mají velmi dobrý servis a myslím že moc BP ze začátku ani potom nebude a Brazilec se bude držet co to pude.