Sochi - CSKA | Ostatní

Autor: radim- již zde nepůsobí
ROI 2.51 Zisk 63.39 Počet tipů 1041


Sochi - CSKA | Ostatní | Hokej

Datum zápasu 3.3.2015 17:30
Kurz 1.88
Vklad 3
Sázková kancelář PINNACLE
Tip Ostatní - cska ah -1

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Soči-CSKA

Tady mě krásně navnadila pinna kurzem, včera to měli podobně ale pak jim to spadlo dolů někam k těm 1.7, dnes jsou s kurzem dokonce vejš jak včera což teda nechápu

Stav série 0:3 takže pro domácí kritická situace a už rozhodně nemůžou hrát nějakou extra defenzivní taktiku. Včera výsledkově opět těsně ale na ledě přeci jenom dominovalo víc cska. Soči total štěstí včera v první třetině kdy prakticky z prvního útoku dali gól a pak se bránili zuby nehty. Cska mělo na puku tlak, ale víc kombinovali než stříleli - hodilo by se aby se do sestavy vrátil nějakej sobeckej střelec, takovej Grigorenko by byl fajn. Trenér má na výběr v sestavě, obrana byla výborná ale útok by to chtělo trochu oživit. Nevím jak domácí jestli mají hosty čím překvapit, zkouší točit sestavou každej zápas ale nic, pořád chybí jednička v bráně Pöpperle. Včera domácí ještě na konci zápasu dostalo do hry kdy jim hosté dali prakticky 6 minut přesilovky v tahu, ale stejně z toho nic nebylo - ta obrana cska je zatím výborná. 
Většinou bejva v play off pravidel že jak ten slabší tým ztratí třetí utkání(první domácí do kterého dá nejvíc sil) tak v tom dalším už se sesype. Na psychice domácím rozhodně neprospěje včerejší zápas kdy cska udeřilo úplně těsně před koncem zápasu. Hosté byli včera lepší i nebezpečnější a dnes by to měli ukončit.

cska ah-1 @1,88