Wozniacki - Brengle | Ostatní Autor: Kubhajzl

25.3.2015 15:04
Tenis
Ostatní
2015-03-26 16:00:00
1.85
3
19,5 g. over
TIPSPORT CZ/SK
Ostatní

               vs.            

Utkání se sice hraje až zítra ale over si dám už dnes.

Dánka vyhrála slabě obsazený Kuala Lumpur ale v IW  se mi nelíbila - velké trápení s Jabeuer a potom dostala naloženo od Benčic. S tím by tady asi moc neuspěla. Carol se zde obvykle hodně daří - od 2012 postupně SF- 3)kolo - a loni QF. Takže resulty zde dobré chodí daleko.

Ale zítra si myslím že to vůbec nebude mít jednoduché - Madison na přelomu roku vylétla výkonostně hodně nahoru - zejména 4) kolo AO se jí hodně vyvedlo. V IW zničila minulý týden Zheng a potom trápila i Pennettu.

Sice tady startuje poprvé ale nějaké problém s tím evidentně nemá - aspon včera to tak nevypadalo - Srbku Krunič vystřelila z kurtu za 55 minut hry když 1) servis 18/22 a BP 2/3 a vypadala hodně rozjetě. A to bych jen dodal, že s ní měla negativní bilanci 0-2 na zápasy ale včera jí to dala sežrat i s úroky.

Spolu se nestřetli - Dánce se zde dařívá ale Madison je doma a rozehraná a navíc letos dokazuje, že se může měřit i s těmi nejlepšími hráčkami. Zítra bude klást Dánce tuhý odpor a over by měl být pokryt i ve 2 setech.