Bogdan-Jegiolka | Ostatní Autor: Kubhajzl

5.4.2015 08:58
Tenis
Ostatní
2015-04-05 10:00:00
3.25
2
Jegiolka
BET365
Ostatní
      vs.         

WTA Inc. Katowice Open. Surface Indoor Hard - PlayFlex by Play It.

Tady se bookies asi zbláznili nebo nevím co si myslet o tom kurzu.

Polku sem hrál včera v luxusním kurzu 2,75 ale dnes Betko b´vytáhlo ještě větší nesmysl.

Obě mají společné že včera měli japonské soupeřky a obě otáčeli po prohraném prvním setu. Polka s Ozaki se za stavu 2-2 vzájemně brejkli a potom to došlo do stavu 5-5 a Ozaki měla na servisu 0-40. Ovšem servis udržela no a pak jak to bývá tak Jegiolka následující servis ztratila a tím i set. To sem měl malinko obavu jak se to podepíše na ní ale druhý set hned začla brejkem a pak už to v klidu dotáhla - ve 3) setu vedla 5-1 nedopodávala ale za stavu 5-3 ukončila brejkem. 

Polka má letos v hale výborných 12/4 a aktuálně má velmi dobrou formu když před 14 dny hrála finále v Oslu kde podlehla 6-7 v posledním setu s Ozgen.

Rumunce Bogdan vyšel v hale Glasgow kde využila dobrého losu až k postupu do finále ale tam jí ukázala sever naše Plíšková. Ona v hale hraje hodně sporadicky a takovou favoritku bych z ní rozhodně nedělal to je nesmysl - zatímco Bogdan má v hale 17/11 tak Jegiolka 4x více a to 70/53. Tohle by se taky mělo projevit.

Takže když to shrnu - Jegiolka je domácí a o motivaci tady nemá cenu dále mluvit. V hale má odehráno 4x více a podle mě by odds měly směřovat někde k evens - kurz na Polku ukrývá big value.