3 AKO Tipsarevič,Švédsko,Finsko | Ostatní

Autor: kosecek
ROI 4.26 Zisk 73.33 Počet tipů 658


3 AKO Tipsarevič,Švédsko,Finsko | Ostatní | Ostatní

Datum zápasu 3.5.2015 11:05
Kurz 2.16
Vklad 3
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip Ostatní - Tipsarevič,Švédsko,Finsko

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Netradičně dávám do tipů 3 AKO,kdy zápasy hokejového MS jsou na zvednutí kurzu,hlavní bet je na tenis.

Avatar    vs     Avatar
Tipsarevič-Kokkinakis tip 1
Jarko se vrací na kurty po dlouhé pauze,které způsobila nemoc. V chodidle měl nezhoubný nádor a po jeho odstranění ho čekala dlouhá rekovalescence. Na kurty se vrátil po roce a půl a nevede si vůbec špatně a má do tenisu obrovskou chuť. Zatím má po třech turnajích bilanci 4/3,porážky ale byly se soupeři,kteří patří k tomu lepšímu nebo mají zrovna formu. V Houstonu padl s Giraldem,Bukurešti se Simonem. Tento týden hrál v Mnichově a na jeho raketě skončil Tomič,po boji poté padl s Esterellou,který má v poslední době rovněž velmi dobré výsledky.
Dnes ho čeká další Australan a ten antuku příliš nevyhledává. Jeho devizou je servis a snaha o zakončení z forhendu,což na antuce lze jen těžko praktikovat. Na antuce má sice letos aktivní bilanci 4/1,ale vše jsou to výhry v kvalifikacích s ne příliš kvalitními tenisty,jediná porážka je od Lajoviče minulý týden v Istanbulu ve dvou setech. Nutno podotknout,že začátek sezony měl velmi dobrý,v posledních týdnech však forma odešla.

Pro zvýšení kurzu zahraji dva zápasy z hokejového MS.
Švédsko-Rakousko tip 1 @ 1,1
Tady by to měla být hra kočky s myší. Rakušané sice dnes zaskočily Švýcary,ale právě proto je Tre kronen nepodcení,den volna navíc a plno mladých hvězdiček v sestavě se bude chtít předvést a v pohodě vyhrají.

Finsko-Dánsko tip 1 @ 1,21
Finové prohrály první zápas s Amikama,kteří byly v zakončení daleko efektivnější. Hokejistům Suomi se nepodařilo prosadit proti neznámému mladému brankáři a zahazovali jednu šanci za druhou,až se z toho ve 3.třetině stala totální křes a USA jim nakonec uštědřil debakl.
Dáni tady nemají tak dobrý tým,jak v minulých letech. Chybí jim několik tradičních opor a bylo to znát i v dnešním zápase se Slovenskem,kde nakonec vybojovali bod za prohru v nájezdech. Slováci zasipali Galbraita 43 střelami,přesto zápas nedotáhli za 3 body. Fini ale mají tým,který by si měl bezpečně poradit s Dánskem-Kontiola,Barkov a spol další zaváhání nedovolí

Celkem 3 AKO @ 2,16