Falkenbergs FF-GIF Sundsvall | Ostatní

Autor: Purple
ROI -1.89 Zisk -12.96 Počet tipů 294


Falkenbergs FF-GIF Sundsvall | Ostatní | Fotbal

Datum zápasu 30.5.2015 16:00
Kurz 1.8
Vklad 2
Sázková kancelář BET365
Tip Ostatní - over 2,5 g

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

V 11. kole nejvyšší švédské fotbalové soutěže na sebe narazí týmy, které se momentálně nacházejí těsně nad pásmem sestupu a je dost pravděpodobné, že oba čekají záchranářské boje i ve zbylých dvou třetinách sezony. Střetávají se soupeři, kteří mají slabší obranu, zároveň ale nejsou úplně marní při hře dopředu.

Falkenbergs v pondělí velmi překvapivě vyhrál 2:0 v Hackenu a podle statistik byl i střelecky aktivnější. A to navzdory tomu, že do vedení šel již v 5. minutě. Že tento celek umí dávat góly i silným protivníkům, svědčí i nedávný výsledek s Malmö (3:3). Falkenberg v minulé sezoně málem sestoupil, skončil jediný bod nad barážovou příčkou. Zápas proti Sundsvallu pro něj bude důležitý, protože v v dalších třech kolech narazí na velmi těžké soupeře – venku AIK a Norrköping, poté doma Elfsborg. Potřebují tedy bodovat, což by je mělo vést k aktivnímu fotbalu. Falkenbergským útočníkem číslo jedna je šestigólový střelec Hakeem Araba, narozený v Anglii, který si na Ostrovech prošel kolečkem v klubech nižších soutěží a do Švédska se dostal přes Řecko, v minulé sezoně hrál za Panthrakikos. Tenhle chlapík dal gól v každém ze šesti posledních zápasů!

Sundsvall je nováčkem, v tabulce je 13., tedy o jediné místo za svým dnešním soupeřem. Nad vodou toto mužstvo drží výsledky ze zápasů venku, doma získalo jen jeden (!) bod. Zato v tabulce "venku" je to pěkné šesté místo s bilancí 3-0-2 a skóre 9:9. Každopádně když nastoupí Sundsvall na hřišti soupeře, tak padají góly – ze zmíněných pěti mačů padl over čtyřikrát: Gefle 1:3, Hammarby 2:1, Helsingborg 0:2, Örebrö 3:1, Atvidabergs 3:2. Hosté jistě i dnes cítí šanci, budou chtít v důležitém zápase bodovat a určitě nejsou se srovnatelným protivníkem bez šancí.


Oba týmy dostávají dost gólů, branky by neměly být zavřené a očekávám střelecký úspěch na každé straně. Ovšem s remízou by asi ani na jedné straně nepanovala úplná spokojenost, a tak bude k vidění útočnější fotbal.