Nove Zamky - Pavlodar | Ostatní

Autor: camejko


Nove Zamky - Pavlodar | Ostatní | Hokej

Datum zápasu 10.8.2015 18:00
Kurz 1.85
Vklad 3
Sázková kancelář DOXXbet - nepoužívat
Tip Ostatní - over 5,5

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Nové Zámky sú na ľade od 3.8 pod vedením nového trénera Hurtaja, ktorý tím viedol už v minulej sezóne pár mesiacov. Ešte donedávna to bol hráč a teraz sa dal na trénersku kariéru takže skúsenosti s tým ešte nemá veľké. Nové Zámky budú hrať našu druhú najvyššiu ligu s cieľom postupiť. Pravidelne hrali MOLligu a 3. najvyššiu hokejovú, ale postúpili do druhej a to je ich cieľ. Príprava bola individuálna, aj keď tréner chcel spoločnú Odohrajú cez 10 prípravých zápasov, pričom tréner chcel len 8. Dôvod? Na skúške majú cez 40 hráčov.6 brankárov napríklad, v obrane z minulej sezóny ostali Sucharda, Baron, Kral,Gula zvyšok juniorka, mladíci. V útoku Forlik, Caladi, Podstavek, Chrenko, Dubec, Brandis a opat mladici a novacikovia navyse. Takze dve lajny veľmi slušné na našu druhú ligu.

--------------------------

Opačne Pavlodar odohral už dva zápasy a 2x remizoval. S Piešťanmi 1-1 a s Nitrou 3-3. V tíme hrajú hráči, ako Tománek, Ručkay, Mlynarovič, Jurik, Rehak, Simko všetko slušná kvalita a doplnené domácimi hráčmi, ako po minulé roky.

Osobne to vidím na overový zápas. Zámky to budú točiť, prvý ich zápas a navyše doma. Pravidelne ich zápasy končili v príprave overom a podobne. Naopak Pavlodar ma celkom nové zloženie obrany a určite nejaký ten gól dostanú.