Frydek Mistek - Oswiecim | Ostatní

Autor: camejko


Frydek Mistek - Oswiecim | Ostatní | Hokej

Datum zápasu 18.8.2015 18:00
Kurz 2.49
Vklad 5
Sázková kancelář DOXXbet - nepoužívat
Tip Ostatní - Oswiecim DNB

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Nechápem vypísaným kurzom a neviem podľa čoho sa bookies rozhodli.

Frýdek Místek hrá 3. ligu, veľmi sa v Česku neorientujem, ale podľa minulej sezóny žiadna sláva. Čo som sa pozrel na tím tak tí lepší odišli a nejakú tu kvalitu tam osobne extra nevidím a navyše ani veľkú zohratosť, kedže sú tam hráči na hosťovanie a podobne. Aktuálne odohrali už tri zápasy. S Trincom prehrali 4-10, s Prostejovom 1-4 a naposledy vyhrali 2-0 nad Jastrzebie a asi na tomto zápase sa postavili kurzy. Jastrzebie, ale prehráva a prišli o vyše tri základné päťky, takže tento výsledok by som nepreceňoval.

-----------------

Opačne Oswiecim je taký tím, ktorý si hrá stále to isté, stred tabuľky. V tejto sezóny by to malo byť podobné a možno aj trochu lepšie. Odohrali aj prípravné zápasy, prehrali 5-0 s Krakowom a vyhrali 4-2 nad Nowym Targom. Inak je tím celkom pokope, ostali Wojtarowicz, Danecek,Adamus, Tabacek cize 4z4 top hráčov. Ďalej Piotrowicz, Szewczyk 6. a 7. top hráč, brankárska jednotka a podobne. Čo sa týka posíl tak pribudol reprezentačný útočník Kowalowka (45/16+31).

Neviem, ale rozdiel je učite medzi 3. a 1. ligou v týchto krajinách. Napríklad Trnava dokáže poraziť Breclav a podobne, pričom Oswiecim radím na kvalitu našej Extraligy a hrali by tak okolo 7-8. miesta. Kurz 3.10 na ich výhru v Doxxbete je veľká sranda. Fair mám okolo 1.60, veď na Jstrzebie bolo doma 1.40 a tím majú horší, ako Oswiecim. Zahrám si bezpečnejšiu voľbu a tou je zápas bez remízy v kurze 2.49, tam mám fair okolo 1.35!. Tu volím neskutočnú hodnotu.