Lida - Torun | Ostatní

Autor: camejko


Lida - Torun | Ostatní | Hokej

Datum zápasu 20.8.2015 17:30
Kurz 1.81
Vklad 3
Sázková kancelář Marathonbet - nepoužívat
Tip Ostatní - Lida ah-2

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Prales, ktorý má len marathonbet takže pre starších limit, pre nováčikov slušný zisk, pre bežného človeka na basu piva. Lida privíta Nestu Torun.

Lida hraje v Bielorusku, je to priemerný ba až podpriemerný tím, ale sú aj horšie. Aktuálne odohrali už 5 zápasv v Bieloruskom pohári, kde je ich bilancia ozaj zlá 1-0-4, 12:25. Porazili len Zhlobin prekvapivo. V tíme hrajú hráči ročník 93,94,95, ale ostali aj tí skúsenejší, ale len zopár. Takže dve päťky celkom fajn zvyšok bieda.

-------------

Torun spolu so Sosnowcom postúpili do najvyššej ligy v Poľsku po troch rokoch sa tam vracajú, ale ako vieme tie tímy nemajú kvalitu. Ale v Poľsku bude aspoň partia slabých tímov Bytom,Janow,Sosnowiec a Torun, takže nebude to o dovoch, ale o štyroch biedných tímoch  Zaujímavé je, že všetky tímy už majú za sebou minimálne po 3-4 zápasy, ale Torun začína až dnes, zaujímavé. Tím je pokope z min. roka poväčšine hráči okolo 30 rokov, čo tam hrajú už dlho. Pribudli aj štyria hráči z Bieloruska a dvaja zo Zhlobinu obrancovia. Za zmienku stojí len jeden, keď nahral cca 30 bodov, inak so Sosnowca ešte dvoch získali, ale ta kvalita vravím je nízka.

Lidu neradím extra vysoko, ale majú za sebou 5 zápasov a súper ich má presne 0. Kvalita Torune je veľmi chabá, stačí pozrieť výsledky podobných tímov. Nezohratosť asi tiež faktor, ktorý hrá v prospech Lidy. Upozorním, že hrajú dnes aj zajtra. Lida by mala konečne vyhrať s vyšším počtom gólov.