Langnau-Lausanne | Ostatní

Autor: kosecek
ROI 4.29 Zisk 73.69 Počet tipů 656


Langnau-Lausanne | Ostatní | Hokej

Datum zápasu 15.9.2015 19:45
Kurz 2.07
Vklad 2
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip Ostatní - 2 SBR

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

    vs   
Langnau-Lausanne tip 2 sázka bez remízy

Langnau je staronový účastník NLA,vrací se po dvou letech,kdy právě dnešní soupeř je poslal v baráži o ligu níž. V loňské sezoně se Tigers podařilo proplout NLB celkem suverénně,zapotily se až při finálovém souboji s Oltenem,v baráži potom Rapperswil smetli 4:0 na zápasy.
Tak či tak,ale tým potřeboval doplnit,aby obstál v konkurenci týmů z vyšší soutěže. Hlavní posily by měli být zkušený finský bek Koistinen(loni Davos) a do útoku potom Clark,která v Hamburku měl loni vynikající sezonu(32+34). Do týmu poté zamířil i zkušený bek z Bielu Gossweiler a ze sestupšivího Rapperswilu bek Weisskopf a forward Berger,výčet posil uzavírá Ukrajinec Chiriaev z Martigny.

Lausanne se do NLA etablovalo hodně dobře,v obou ročnících se probojovalo do play-off. Tým se vyznačuje precizní defenzivou,tu měli loni nejpevnější hned po Curychu. V týmu k žádným velkým přesunům nedošlo,oslabení je odchod Genowaye,ale ten loni vinou zranění skoro nic neodehrál(15z),pryč je St.Pierre,který se ale loni jen mihnul před a během play-off,do Langenthalu byl poslán bek Seydoux. A tak jediným výraznějším oslabení je zranění švédského forwarda Banga.
Naopak posily dorazily pouze 3,ale jsou to hotový prověření hráči. Švéda Danielssona(loni Rapperswil 18+28)si možná pamatujete z tažení Lva KHL,amík Walsky hraje NLA již šestým rokem(je ale zraněn) a bek Trutmann má ve svých 22-ti letech odehráno již 145 zápasů v NLA.

V prvních dvou kolech se ani jednomu týmu výsledkově nedařilo. Langnau dostalo v Bernu 1:7,doma poté podlehli Servette 2:3,Lausanne nejprve těsně padlo v Curychu 0:1,pak ztratily slibně rozehraný zápas doma s Luganem 3:4pp.
Dnes očekávám,že obranná hra Lausanne nebude příliš sedět domácím,hosté mají i zkušenější tým,v čele s finskou reprezentační kolonií a neměli by u nováčka soupeře prohrát.