Kladno - Jihlava | Ostatní

Autor: radim
ROI 2.36 Zisk 57.06 Počet tipů 998


Kladno - Jihlava | Ostatní | Hokej

Datum zápasu 19.9.2015 16:00
Kurz 3.34
Vklad 4
Sázková kancelář Marathonbet - nepoužívat
Tip Ostatní - Jihlava

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

19.9./16:00

Kladno
Jihlava

wsm liga

Kladno nemá takovej vstup do sezony jakej by chtěli, 7. místo V-Pp-P-V 11:12 není nic moc - i když soupeře měli o poznání horší než třeba jihlava zatím.Na letos nějak zásadně neposílili až na střelce Bílka snad.Vlastně jejich největší hrozba je v útočné dvojci Stach-Bílek těm se daří, ostatní ne že by byli mizerný, ale aktuálně nejsou tak nebezpečný.Na marodce mají jedničku golmana Mensatora a útočníka Hornu.Dále nehrál už dvě kola bek Posmyk, a právě pohled na obranu nic moc, dost mladých tam mají.Věkový průměr obrany z posleního zápasu byl 20,83(16,18, 21 let..no nic moc)V tomhle zápase poprvé bude hrát v obraně amík Nash a bude se hodit aby nemusel hrát opět 16ti letý kluk v obraně, ale několik týdný marodil tak bůh ví jak na tom bude.Další plus je že už odletěl ve čtvrtek Džegr do zámoří, před ním jezdili po prdeli.Ta jejich obrana byla docela propustná, vždyť i Most na ně poslall přes 40 střel..

Jihlava výborný vstup do sezony kde jim dobře dřžel útok hlavně díky mladým posilám z Varů.Obrana žádná sláva ale ani propadák, i když teprve teď ji prověří silnější tým.Hodně se u nich mluví o golmanovi kdy kvůli zranění Honzíka chytá 15 letý Škarek.Zatím má 2 výhry a jednu prohru, proti Kladnu chytal v přípravě a udržel proti nim svoji první nulu, ale za Kladno nehrál Stach a Bílek třeba.Je to talent, ale v jeho letech se těžko drží forma na špici pořád.Rád bych viděl v bráně Habala z Varů, ale Vary mají v neděli zápas tak to asi neprojde.Poslední zápasy Jihlava trochu míchla sestavou, spíš se dá čekat že se vrátí k výherní variantě a opět nastoupí oba Rusové třeba.


dvojka v bráně, oslabená obrana - to by měla bejt voda na mlýn jihlavského útoku kterému se docela daří, ovšem mezery v obraně má jihlava také takže bych se celkem nebál ani over5,5 @2,2. přesilovky mají oba mizerný, zatím využili jen dvě, ale Kladno mělo už o 9 pokusů víc..

hlavně se mi tady líbí ten kurz na hosty, když už tak dát rovinu, ale přes tři to si nenechám ujít a i díky tomu si přitlačím na vklad

Jihlava @3,34