Memphis - Golden State | Ostatní

Autor: Laposa - již zde nepůsobí
ROI 0 Zisk 0 Počet tipů 0


Memphis - Golden State | Ostatní | Basketbal

Datum zápasu 12.11.2015 02:00
Kurz 2.01
Vklad 2
Sázková kancelář Marathonbet - nepoužívat
Tip Ostatní - Zach Randolph 15+

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Memphis bude mít opět těžký úkol, porazit ještě neporažené Goldeny a podle mě se jim to zase nepodaří, no letos už se střetli a Memphis dostal opravdu velkou kládu o 50 bodů! Takový zápas se podle mě nebude opakovat kort doma se bude Memphis snažit a ja si zahraji jeden over u podkošového hráče.

Pod košem mají totiž podle mě Memphis největší šanci na úspěch. Goldeni solidně brání střelbu z dálky, týmy proměnují trojky jen s úspěšnosté 29,4%, což je 2. nejlepší číslo, ovšem z podkoše dostávají celkem 45,5 bodů což je naopak 5té nejhorší číslo a doufám tedy, že Memphis tímto směrem budou postupovat. Navíc za Memphis nebude jeden hráč z podkoše Wright a tak by měl hlavně Randloph ale i Gasol hrát dneska hodně minut, pokud to bude vyrovnané až do konce tak by mohli atakovat zase 40 minut jako poslední zápas a tam dam Randolph 26pts - střelba 12/19 a 2/2TH.

               

Zach měl pomalejší začátek, no dnes podle mě on i Gasol půjdou do overu a pokusí se znepříjemnit Goldenům tento zápas. Ostatní sázkovky mají 15,5 a i to bych si zahrál.