Sázková kancelář PINNACLE
Tip Ostatní - Mathilde Johansson

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Tady budu jednoznačně důvěřovat domácí zkušené hráčcce, která se na konci sezony nadechuje k slušné formě. Mathilde má už 30 let, to nejlepší má za sebou, ovšem po předchozích 3 sezonách, kdy skončila vždy v záporu, tak letos má 29 výher a 14 porážek a to si zahrála jedno SF a 4 finále, kde 2 vyhrála. Navíc 2 finále hrála právě v hale a jedno miinulý týden, kde vyhrála a na celém turnaji se jí dařilo solidně a jen v SF s Siniakovou ztratila set, ale ve 3 setu vyhrála vklidu 6:2. Mathilde si umí pomoci hlavně prvním servisem, přes druhý je to o něco horší udělá i dost dvojchyb, ale teď na tom vypadá dobře. Tady navíc první set ztratila proti Coin, která ji už letos v hale porazila, ale nevzdala se a nakonec celkem vklidu otočila a vyhrála 4:6 6:3 6:4, sice zde nabídla 10BP a nechala se 4x brejknout, ale byl to první zápas a očekávám že naváže na minulý týden a minimálně přes toto kolo se ještě dostane.

Proti ní bude Louisa Chirico, která má naopak karieru ještě před sebou, má 19 let, ale podle mě bude většinou hrát jen na ITF turnajích, někdy si zahraje na WTA ale v kvaldách skončí nebo brzy v hlavním pavouku. Viděl jsem jí ve Washingtonu a servisem si až tolik nepomůže a o hodně jich teda přichází, ale bojuje a nevzdává se. Minulý týden hrála na stejném turnaji jako Johansson, první 2 kola zvládla, ale to měla přijatelné soupeřky, jednu myslím po zranění a druhou ještě o 2 roky mladší než je sama. Poté sice dokázala porazit Friedsam, přičemž ale první set prohrála jasně 2:6 a na servisu byla mimo a na returnu to samé, potom se ale role vyměnily a najednou byla marná Friedsam hlavně na returnu už nic neuhrála a sama měla problém přes druhý servis. No v SF prohrála s Mitu, se kterou první set vyhrála ale pak dostala i kanára a nezvládla to a Mitu ve finále právě prohrála s Johansson 3:6 4:6 a tam neměla moc šancí.

Johansson hraje doma, povzbuzena titulem z minulého týden a tady otočila zápas v prvním kole, očekávám její výhru a vidím jí zde jako větší favoritku než tomu nasvědčují kurzy.