Litvínov - Plzeň | Ostatní

Autor: radim
ROI 2.85 Zisk 70.04 Počet tipů 1013


Litvínov - Plzeň | Ostatní | Hokej

Datum zápasu 13.11.2015 17:30
Kurz 2.62
Vklad 2
Sázková kancelář PINNACLE
Tip Ostatní - Plzeň

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Litvínov
Plzeň

extraliga

Litvínov teda díky marodce upadl do slušný křeče. jejich produktiva se omezila na jedinou lajnu, golman dvakrát nedrží a obránci dělají chyby.Sice dnes už asi nastoupí Jánský opět do první lajny(minule hrál na rozehrání za Most) ale chyběl dlouho takže bůh ví jestli bude připravenej na stopro.Dál chyběli Hořava, Šimek a Písařík. Těžko říct jak je unavilo cestování do švédska a hlavně jak snima zacloumal ten nářez od švédů.Janus se ukazuje jen jako sotva průměrný golman, útok je zoufale neproduktivní a nějaká naděje na extra změnu?nevím ale nějak nevidím.

Plzeň poslední zápas špatná prohra s Olmíkem, hlavně dost golů na jejich vkus dostali.Snad jen ta pauza se podepsala.Každopádně venku je Plzeň nejlepším týmem zatím, přesilovka na 23,4% co je super číslo a i díky tomu jsou venku nejproduktivnějším týmem. Ta produktivita by se jim mohla hodit protože obrana litvajzu zatím - no, je hrozně pomalá.

protiklad dvou týmů, Plzeň hraje prostě dobře, hodně bruslivá a produktivní - Litvínov se letos hledá a trápí, všechny goly jediná lajna, prakticky jedinej člověk a to je pak špatný

Plzeň @2,62