Muhammad - Eguchi | Ostatní

Autor: Laposa - již zde nepůsobí
ROI 0 Zisk 0 Počet tipů 0


Muhammad - Eguchi | Ostatní | Tenis

Datum zápasu 14.11.2015 01:00
Kurz 1.82
Vklad 3
Sázková kancelář PINNACLE
Tip Ostatní - Asia Muhammad -3

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Asia Muhammad chytla na konci sezony solidní formu a tu hodlám využít v podobě sázky na ni v dnešním zápase. Tento turnaj už je šestý v Australii, první 3 se ještě asi rozehrávala, ale poté padla v SF, ve 3 setech, kdy první set vyhrála jasně ale nakonec to nezvládla, ale minulý týden už celý turnaj vyhrála a tady hraje opět SF a podle mě to tu opět i vyhraje. Vede si opravdu dobře, především na servisu, kdy trefuje prakticky každý zápas první servis přes 60% a úspěšnost tohoto prvního servisů měla v 11 zápasech minimálně 70%, ale někdy i přes 80% a jen jednou to bylo 60% v tom zápase co prohrála a také přes druhý servis nemá špatné číslam, nabízí tedy málo BP a větišnou ztratí jednou 2x servis max. Tady zatím všechno 2:0 na sety.

Proti ní bude Japonka Misa Eguchi, která letos nic moc 26/25 a pár výher zaznamenala taky v poslední době, vyhrála taky jeden turnaj a minulý týden si zahrála v SF, ovšem měla i dost snadných soupeřek a přesto co se dívám na stats tak si nevedla tak jasně jako Muhammad a soupeřky jí dokázaly i několikrát vzít servis. Tady v prvním kole měla velmi slabou soupeřku a byla z toho jasná výhra ale pak porazila Hon 6:1 1:6 6:4 a včera Rodionovou sice 6:4 6:2, ale měla 1s 68% úsp. 59%(20/34) a úsp. 2s jen 31%(5/16), nabídla 6BP a nechala se 4x brejknout, ale sama byla na returnu ještě lepší.

Já zde věřím Muhammad, která se hodně rozjela a na servisu ji to klape. Eguchi tedka taky vyhrává, ale rozhodně na servisu má pořád velké problémy a dnes v noci nevěřím, že vyhraje. Očekávám výhru i ve 2 setech, ale volím tento hcp.