Vancouver-Florida | Ostatní Autor: Kubhajzl

11.1.2016 15:49
Hokej
Ostatní
2016-01-12 04:00:00
2.75
2
Vancouver Canucks
BET365
Ostatní
 vs.  

Panthers udělali nejdelší vítěznou šnůru v jejich historii čítající již 12 vítězných zápasů z nichž poslední 3 byly venku.

Tým pod vedením nestárnoucího Jágra má ted obrovské momentum ale podle mě už tahle sérka musí jednou skončit a dnes by to mohlo přijít.

Jágr v noci zaznamenal 15) gol v sezoně a celkem už jich má na svém kontě 737. Pokud někdo viděl ten jeho gol tak musí potvrdit že Florida i Jágr mají prostě neuvěřitelné štěstí a všechno jim vychází. 

I sám jejich kapitán po zápase uvedl, že to byl v noci jejich nejhorší výkon za těch celých 12 zápasů.

Tým je dobře poskládaný když veterány Jágra a Luonha dopňují mladíci jako Barkov a Huebradau apod.

V noci místo Luonga chytal Al Montoya ale zítra nad ránem bude opět v bráně Luongo.

Za domácí bude chytat Markstrom a debut si odbude Etem vytrejdovaný z NYRangers. Na marodce je Hansen.

NHL je jak píšu často o sériích a podle mě je jen otázkou času, kdy Panthers prohrají a nastartují opačnou sérii proher.

Canucks mají dobrý tým a podle mého sérku hostí přeruší. Kurz na domácí je prostě hodně lákavý.