Minnesota - Phoenix | Ostatní

Autor: Laposa - již zde nepůsobí
ROI 0 Zisk 0 Počet tipů 0


Minnesota - Phoenix | Ostatní | Basketbal

Datum zápasu 17.1.2016 21:30
Kurz 1.82
Vklad 3
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip Ostatní - Andrew Wiggins 21,5+

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Tady by to měl být vyrovanější zápas, oba týmy tedka moc nevyhrávají, ale jak i napsal Kubhajzl mělo by to tady padat, protože oba dávají i dostávají hodně bodů.

A tady půjdu do overu u domácího Wigginse. Andrew je teprve druhý rok v NBA, ale už loni měl průměr téměř 17 bodů a letos je to o 4 víc. Ve Venkovních zápasech sice dává víc, ale střely jsou stejné jen mu to doma jde trochu hůř, ale dneska má dobrý matchup a má i formu. Z posledních 5 zápasů má průměr přes 26 bodů a jen jednou by tuto hranici nepřekonal a to o pouhý bod. Jeho střelba v těchto 5 zápasech byla 50% a dnes budou hrát s Phoenixem, kteří mají největší potíže na rozehrávce a poté na SG. Centra mají vklidu takže tam by to měl mít Towns dneska těžší a i tak se vrátil Pekovic takže těch střel tedka tolik nemá a ani ostatní kromě Wigginse si nevezmou nějak často víc střel. Letos se už pak střetli a tam dal Wiggins jen 13 bodů, ovšem hrál jen 27 minut, protože i jasně prohráli a měl pouze 8 střel (proměnil 4) a 7TH (dal 5). Anavíc možná nebude kvůli nemoci Martin, což by bylo i plus pro Wigginse.

               

Wiggins tedka střely má, dnes v domácím zápase a s dobrým matchupem musí jít rozhodně přes 20 bodů, protože obrana Phoenixu je fakt horší - dostávají 106,6 bodů na zápas což je druhé nejhorší číslo.