Washington - Portland | Ostatní

Autor: Laposa
ROI 3.72 Zisk 318.4 Počet tipů 2814


Washington - Portland | Ostatní | Basketbal

Datum zápasu 18.1.2016 20:00
Kurz 1.82
Vklad 3
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip Ostatní - Marcin Gortat 12,5+

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Washington to letos tak nebombí taky díky hodně zraněním, ale poslední zápasy vyhrávali, s Portlandem to ale taky nebude jednoduché a zahraji si zde jeden over.

Opět půjdu proti Porltandu na centru. Jak jsem psal i posledně s Philou, kdy jsem hrál Okafora, který nakonec zaznamenal 25 bodů, při střelbě 12/16 a 1/4TH. Portland má pod košem slabinu a soupeři mají výbornou úspěšnost, poslední zápasy třeba z OKC Adams 6/6, pak Gobert měl 0/5 ale ten tam není na útok, ale taky se někdy podaří i taková hra, potom Lopez 9/17 a poslední zápas Okafor. Gortat vynechal 3 zápasy kdy ybl i v nemocnici, ale už jeden zápas hrál a hned proti Bostonu nasázel 18 bodů při střelbě 9/14. On těch střel tolik taky nemá, ale dneska bude chybět taky Gooden, Humpries i Porter, sice oproti poslednímu zápasu už bude i Beal, ale ten ještě nemá plnou zátěž a kromě Walla tam už nikdo víc střel mít nebude. Dudley i Oubre budou mít taky do 10 střel.

                   

Gortat podává vyrované výkony a dneska by měl proti Portlandu opět dát víc bodů. Navíc doma je jako každý rok lepší a má zde průměr přes 14 bodů.