Dallas - Minnesota | Ostatní

Autor: Laposa - již zde nepůsobí
ROI 0 Zisk 0 Počet tipů 0


Dallas - Minnesota | Ostatní | Basketbal

Datum zápasu 21.1.2016 02:30
Kurz 1.77
Vklad 4
Sázková kancelář Sazkabet - nepoužívat
Tip Ostatní - Deron Williams 13,5+

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Tady čekám vyrovnanější zápas a půjdu do overu u jednoho hráče domácích.

Deron Williams letos přestoupil do Dallasu a opět tady ožil, poslední sezony měl hodně problémy se zraněními, letos hrál měsíc a půl bez vynechanehé zápasu, pak sice něco bylo a několik zápasů vynechal, ale tedka vynechával jenom zápasy když hráli 2 dny po sobě tak vždycky ten jeden.

Dnes očekávám, že si vezme opět víc střel a proti Minne by neměl mít problém a 14 bodů není tak moc. Samozřejně střetli se tento měsíc a Deron tam byl špatný střelba 2/10 a dal tak jen 4 body, ovšem vtom zápase zářil Nowitzki, který dal 29 bodů, ovšem ten do dnešního zápasu nenastoupí a potom nebude moc hrát ani Felton z lavičky a možná ani centr Pachulia, ale to už není až tak důležité pro Derona. Hlavně ale doma dává Deron odost víc jak venku, má zde průměr 17,5 bodů z 15 zápasů a tuto hranici by překonal 10x a to ještě 3x dal přesně 13. Poslední zápas s Bostonem, kteří brání rozehravače líp tak zaznamenal 20 bodů a to hrál i Nowitzki který dal 31 bodů.

                 

Bez Nowitzkiho by měl mít Deron aspon 15 střel + trestnáky(které má vynikající doma 94%!) a dneska podle mě půjde opět k 20 bodům.