New Orlenas - MIlwaukee | Ostatní Autor: Laposa - již zde nepůsobí

3
Khris Middleton 20,5+
TIPSPORT CZ/SK
Ostatní
Letos to na Východě bude asi hodně vyrovnané, vždyt mezi 5tou Indianou a 13tým Milwaukee je rozdíl 4 výher - Milwaukee má sice odehráno o 1 2 zápasy víc, ale pořád nejsou bez naděje a aktuálně hrají solidně, no NO ted taky hraje solidně, z poslední 5 zápasů 4 výhry a mělo by to být vyrovanější.

A z Milwaukee si zahraji do overu Middletona, na kterého je sice zhruba o 3 body větší hranice než je jeho průměr, ale taky on má tedka hodně střel a podává dobrévýkony a proti NO by to měl zopakovat, protože ti mají největší potíž na rozehrávce a pak na pozici kde hraje, měl by na něho hrát Evans, který navíc fauluje ze všech v týmu nejvíc a Middleton má trestnáky výborné (venku 91% a ted háže většinou 4-7. K tomu má pak jak už jsem napsal hodně střel, nemá problém mít 20 střel a z posledních 9 zápasů by tuto hranici nepřekonal pouze 2x a to jednou dal přesně 20 a jednou 16 proti Chicagu, kde ho bránil Butler a Chicago bráni tuto pozici jako jedni z nejlepších. Poslední zápasy proti NO hráči na SG - Caldwell-Pope 9/17, Wiggins 7/17, Batum 11/22 + zase trestnáky.

Milwaukee bude mít po tomto zápase 3 dny volno takže pokud to nebude nějak o 20 bodů tak by měli hrát hodně minut a Middleton ted hraje klidně i přes 40 minut a měl by mít opět hodně střel a proti NO jít opět přes 20 bodů.