VK Primorje Rijeka - CNA Barcelo | Ostatní Autor: Otak13- již zde nepůsobí

3.2.2016 10:42
Ostatní
Ostatní
2016-02-03 20:00:00
2
3
Barceloneta hcp +2,5g
BET365
Ostatní

Dnes pokračuje 5.kolem Liga mistrů ve vodním póle, kde si zahraji souboj druhého a prvního celku skupiny „A“. Překvapila mě taková favorizace domácí Rijeky, očekávám vyrovnaný zápas a v týmu z Barcelony nevidím takového outsidera.  

 Domácí Primorje teď po repre pauze o víkendu zvládli utkání v Triglav lize, když porazili celkem v poklidu Mladost 16:10. Co se týká LM, po 4.kolech jsou na druhém místě se 7 body právě za Barcolenetou pouze o skóre. Do soutěže vstoupili dvěmi výhrami na Jadranu 11:9 a potom v těžkém vyrovnaném zápase porazili doma Maďarský Eger 8:7. Další dva zápasy hráli na půdě soupeře, když nejprve prohráli pro mě trochu překvapivě na Olympiacosu 4:7 a naposledy remizovali na půdě Německého Spandau 9:9. Tam celý zápas prohrávali a byli nakonec za remízu rádi. Dnes co jsem koukal, by měli být v plné síle s již uzdraveným Rumunem Cosminem Radu, pikatní zápas to bude pro Španěla Echenique, který před sezónou přišel do týmu právě z Barcelonety. Domácí vyjadřují velkou obavu a respekt z dnešního soupeře, sami jsou zvědavi jak si poradí s výbornou fyzickou vybaveností hostů a hlavně jeho rychlostí.

 Barceloneta zvládla v sobotu těžký ligový zápas na půdě Quadis(výhra 9:8), když pošetřila některé opory na dnešní utkání LM. V domácí soutěži jsou zatím bez ztráty kytičky. V LM jsou jak jsem psal zatím první ve skupině se 7 body, skóre 36:30. Zvládla hlavně vstup, když vyhrála obě domácí klání, výhry 9:7 se Spandau a 15:10 s Jadranem.První porážka přišla na Egeru 5:6, tady nezvládli hlavně druhou polovinu zápasu a hlavně střelecky vyhořeli. Poslední zápas hráli opět doma proti Olympiacosu se kterým smolně remizovali 7:7. Do utkání vlétli skvěle, na začátku poslední čtvrtky vedli dokonce 7:4, ale totálně vlastními chybami nezvládli koncovku a Olympiacos vyrovnal 3 vteřiny před závěrečným klaksónem. Samozřejmě je to dost mrzelo, ale ukázali, že dokáží hrát velmi vyrovnané mače proti těžkým soupeřům. Dnes přijeli také v plné sestavě v čele s nejlepším střelcem Strahinjou Rašovičem, nechybí ani jeho bratr Viktor, či Slovák Faměra.

 Je pravda, že Barceloneta je silnější v domácím prostředí, než v bazénech soupeřů, ale už mnohokrát prokázala, že i venku umí být vyrovnaným soupeřem. Ty zápasy v LM jsou velmi vyrovnané a to čekám i od dnešního střetnutí, volím tedy hcp na hosty. Za vklad 1/5 si dám u Sazkabetu neprohru hostů, kurz 3,35 je pro mě velmi lákavý.