Sázková kancelář Sazkabet - nepoužívat
Tip Ostatní - Guido Andreozzi

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Už jsem to nakousl v sekci a dneska si zahraji výhru Argentince Andreozziho, který tady podle mě má hodně dobrou formu. Guido už odehrál před tímto turnajem 4 turnaje a tam taky nezahrál asi úplně špatně, 2x ČF a 2x OF, kdy prohrál s dobrými soupeři, možná Martina mohl dát, ale budiš. Tady v prvním kole zametl se Samper-Montanou 6:0 6:3, na servisu ztratil jen 8 fiftýnů ze 7 podání a nenabídl ani 1 BP. Následující kolo ho čekal Gerald Melzer, který má letos taky výbornou formu a už vyhrál 2 challangery, zápas skončil 6:3 4:6 6:2 - viděl jsem první set a tam se mi Andreozzi hodně líbil, od základní čáry ho Melzer nepřehrál a při každém podání měl Melzer velké problémy a Argentinec měl vždy alespoň jeden BP, melzer si ale vždy na těchto míčech pomohl prvním servisem který ho držel nad vodou, ale ke konci setu nakonec přišel o 2 servisy. Potom už jsem šel spát, ale druhý set nabídl Andreozzi 1BP, který Melzer dokázal využít a tak mu sebral set, ale 3 set opět asi jasně lepší a sebral mu hned 3x podání. Včera na něho pak čekal zase lehčí soupeřa čekal jsem jasnou výhru a ta taky přišla 2x 6:1, 1s 63% úsp. 88%(23/26) a úsp. 2s 46%(7/15), nabídl sice 3BP ale o servis nepřišel.

Proti němu bude Slovák Josef Kovalík, který taky není špatný hráč a oproti lonské sezoně, kde měl zápornou bilanci tak letos začal solidně a má 10 výher a 3 porážky, ale taky 7 výher je hned z kvald a ikdyž co se dívám nemá špatné čísla na servisu tak přeci jen jeho zápay byly hodně vyrovnané. Tady v prvním kole udělal Ribu 7:5 7:6, na servisu taky výborné čísla a nabídl jen 1BP, který soupeř využil, ale i Riba o moc nezaostával a nabídl jen 4BP a nechal se 2x brejknout. Druhý zápas porazil Estrellu, který obhájil minulý týden titul v Quitu a tady sice oproti lonsku se rozhodl hrát a první kolo ještě zvládl, ale neřekl bych že se tady ted až tak předřel. A včera porazil Martina 7:6 6:3, opět na servisu solidní čísla, ale přeci jen už nabídl 9BP, ale soupeř dokázal využít pouze jeden.

Kovalík nejspíš taky nehraje špatně, na servisu má taky výborné čísla a od základní čáry taky umí zahrát, ovšem potom co jsem viděl Andreozziho s Melzerem musím volit jeho, protože ten hrál výborně, málo chyboval a taky toho dokázal hodně vrátit.